Apel podsumowujący II półrocze

Podsumowanie II półrocza to doskonała okazja, by wyróżnić naszych najbardziej aktywnych uczniów w sporcie, tańcu, śpiewie, czytaniu książek, wolontariacie oraz różnego rodzaju konkursach. 
Każda klasa mogła również zaprezentować efekty swojej pracy podczas tygodnia projektu. Na szczególne uznanie zasługują również uczniowie ze 100% frekwencją. Nagrody za frekwencję przyznane zostały ze Stowarzyszenia Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2. Dziękujemy!
To był bardzo pracowity, udany rok szkolny. 
 
 

Informacje kontaktowe

Dostępność cyfrowa

Dbamy o to aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

e-mail: sekretariat@sp2zlotow.pl