Blue

Witamy Uczniów

W Nowym Roku Szkolnym

Życzymy samych sukcesów w nauce i wytrwałości w dążeniu do celu. Uśmiechów na twarzach i wielu wspaniałych chwil w szkole.

Uczniowie z dyplomami

Apel podsumowujący II półrocze roku szk. 2023/2024

Apel podsumowujący II półrocze jest okazją do wyróżnienia klasy z najlepszą średnią oraz najwyższą frekwencją, a także do wręczenia nagród i dyplomów za osiągnięcia w konkursach oraz działalności artystycznej, sportowej i charytatywnej.
Uczniowie stoją przed firmą rek-swed

"Złotów - moje miasto, a w nim..." - projekt

Ostatni tydzień roku szkolnego był dla uczniów klasy VIa bardzo aktywny. W ramach projektu "Złotów - moje miasto, a w nim..." wykonali lapbooka o słynnych sportowcach naszego miasta.

Uczniowie w banku

Klasa Va z wizytą w Spółdzielczym Banku Ludowym w Złotowie

19 czerwca klasa V a odwiedziła Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie. Uczniowie zapoznali się z urządzeniami dostępnymi w banku, poznali jego działy i, co najważniejsze, dowiedzieli się sporo o wartości i autentyczności pieniędzy.

Dostępność cyfrowa

Dbamy o to aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

e-mail: sekretariat@sp2zlotow.pl