Blue

Witamy Uczniów

W Nowym Roku Szkolnym

Życzymy samych sukcesów w nauce i wytrwałości w dążeniu do celu. Uśmiechów na twarzach i wielu wspaniałych chwil w szkole.

Nauczyciel i uczniowie stoją z książkami w szkolnej bibliotece.

Klasa Ia z wizytą w bibliotece szkolnej

23 kwietnia klasa I a odwiedziła ponownie szkolną bibliotekę i świętowała Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o książkę i dlaczego warto czytać. Uczniowie opowiadali o swojej ulubionej książce, przedstawiali bohaterów oraz ich losy. Na koniec wykonali wspólną pracę plastyczną.

Uczniowie stoją w klasie. Obok stoi policjantka

"Bezpieczni na rowerze" - spotkanie z panią policjantką

We wtorek 23. kwietnia na lekcji techniki w klasie IVa odbyło się spotkanie na temat bezpieczeństwa podczas jazdy rowerem. Z uczniami spotkała się funkcjonariuszka z wydziału ruchu drogowego, która omówiła podstawowe zasady korzystania z dróg przez rowerzystów oraz odpowiedziała na wszystkie pytania.
Uczniowie trzymają własnoręcznie zrobione serduszka. Są w bibliotece szkolnej

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w naszej bibliotece

Z okazji ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH uczniowie klas trzecich mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie.