Ostatnio dodane

Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...
Z wizytą na Białorusi
  W dniach 29.05-02.06.2019 r. 11 osobowa grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mick...

POWIATOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU

Post on 05 listopad 2018
by Super User
W dniu 30.10.2018. na pływalni " Laguna " w Złotowie odbyły się POWIATOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU W RAMACH XIX WIELKOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019. Sztafetę dziewcząt reprezentowały : Martyna Fornal, Maja Gondzik, Michalina Kozicz, Tatiana Krakowiak, Oliwia Włosian, Oliwia Ziarnek i Sandra Romecz. Dziewczęta zdobyły drugie miejsce w sztafecie 6 x 25 metrów. Natomiast drużyna chłopców zdobyła pierwsze miejsce  w tej samej konkurencji 6 x 25 metrów, w której skład reprezentowali : Oliwer Dober, Dominik Ciepłuch, Mikołaj Borysiuk, Fabian Blechinder, Borys Raczyński, Mateusz Idzik oraz Wiktor Stelmach.
Pin It