Ostatnio dodane

Występ dzieci z Przedszkola nr 2
Występ dzieci z Przedszkola nr 2 z okazji Święta Odzyskania Niepodległości - zapraszamy do obejrzeni...
Apel na 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z apelu który odbył się z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległoś...
Lekcja z kanapkami w 6A
Przedstawiamy relację fotograficzną z lekcji techniki - tematem były kanapki. Zapraszamy do obejrzen...

POWIATOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU

Post on 05 listopad 2018
by Super User
W dniu 30.10.2018. na pływalni " Laguna " w Złotowie odbyły się POWIATOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU W RAMACH XIX WIELKOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019. Sztafetę dziewcząt reprezentowały : Martyna Fornal, Maja Gondzik, Michalina Kozicz, Tatiana Krakowiak, Oliwia Włosian, Oliwia Ziarnek i Sandra Romecz. Dziewczęta zdobyły drugie miejsce w sztafecie 6 x 25 metrów. Natomiast drużyna chłopców zdobyła pierwsze miejsce  w tej samej konkurencji 6 x 25 metrów, w której skład reprezentowali : Oliwer Dober, Dominik Ciepłuch, Mikołaj Borysiuk, Fabian Blechinder, Borys Raczyński, Mateusz Idzik oraz Wiktor Stelmach.
Pin It