Ostatnio dodane

CZY WIECIE, ŻE…
CZY WIECIE, ŻE… Na świecie jest obecnie ponad 40 mln niewolników. 71% to kobiety i dziewczynki. 10 ...
Turniej szachowy
22.02.2019r. w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej  odbyły się zawody o Tytuł Mistrza Powiatu Z...
Lekcja wiedzy o społeczeństwie
14 lutego uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych na lekcji wiedzy o społeczeństwie gościły pana ...

POWIATOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU

Post on 05 listopad 2018
by Super User
W dniu 30.10.2018. na pływalni " Laguna " w Złotowie odbyły się POWIATOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU W RAMACH XIX WIELKOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019. Sztafetę dziewcząt reprezentowały : Martyna Fornal, Maja Gondzik, Michalina Kozicz, Tatiana Krakowiak, Oliwia Włosian, Oliwia Ziarnek i Sandra Romecz. Dziewczęta zdobyły drugie miejsce w sztafecie 6 x 25 metrów. Natomiast drużyna chłopców zdobyła pierwsze miejsce  w tej samej konkurencji 6 x 25 metrów, w której skład reprezentowali : Oliwer Dober, Dominik Ciepłuch, Mikołaj Borysiuk, Fabian Blechinder, Borys Raczyński, Mateusz Idzik oraz Wiktor Stelmach.
Pin It