Ostatnio dodane

Mikołajkowe Zawody Pływackie
7 grudnia na Pływalni Laguna w Złotowie odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Oto najlepsze wynik...

W CIENIU PRZYDROŻNEGO KRZYŻA

Post on 09 grudzień 2018
by Super User

30  listopada 2018r. w bibliotece szkolnej odbyło się  spotkanie z autorem publikacji pt.  ,,Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zalesiu", Ks. Bartłomiejem Brzezińskim. Ksiądz Bartek w przystępny sposób przedstawił klasie VIIIa historię kościoła w pobliskiej wiosce. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali różnych ciekawostek dotyczących obiektu sakralnego, jego zabytków i stojącego w polu krzyża. Każdy uczestnik spotkania mógł potrzymać piszczałkę zachowaną ze starych organów. Dodatkową atrakcją  było rozwiązywanie quizu kahoot. Osoby  z największą liczbą punktów otrzymały w nagrodę  książkę o kościele w Zalesiu.

 

 

Pin It