Ostatnio dodane

CZY WIECIE, ŻE…
CZY WIECIE, ŻE… Na świecie jest obecnie ponad 40 mln niewolników. 71% to kobiety i dziewczynki. 10 ...
Turniej szachowy
22.02.2019r. w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej  odbyły się zawody o Tytuł Mistrza Powiatu Z...
Lekcja wiedzy o społeczeństwie
14 lutego uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych na lekcji wiedzy o społeczeństwie gościły pana ...

Świąteczna Zbiórka Żywności

Post on 09 grudzień 2018
by Super User

W dniach 30 listopada 2018 r. oraz 1 grudnia 2018 r. Stowarzyszenie Bank Żywności w Chojnicach zorganizowało Świąteczną Zbiórkę Żywności 2018. Wolontariusze z naszej szkoły zbierali żywność, która następnie będzie przekazana organizacjom i instytucjom zajmującym się dożywianiem osób potrzebujących. Są wśród nich szkoły, świetlice, domy dziecka, towarzystwa przyjaciół, ośrodki pomocy społecznej oraz stowarzyszenia pomagające osobom starszym i niepełnosprawnym.

Uczniowie i opiekunowie z naszej szkoły, wspierając powyższą inicjatywę, uczestniczyli w akcji zbierania żywności w sklepie Netto w Złotowie w dniu 30 listopada 2018 r. (piątek) w godzinach od 10.00 do 16.00 oraz w dniu 1 grudnia 2018 r. (sobota) w godzinach od 8.00 do 14.00.

Udało się zebrać ponad 350 kg żywności, która w całości zostanie przekazana najbardziej potrzebującym. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za wsparcie wolontariuszy i hojność darczyńców.

 

 

Pin It