Ostatnio dodane

Mikołajkowe Zawody Pływackie
7 grudnia na Pływalni Laguna w Złotowie odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Oto najlepsze wynik...

Świąteczna Zbiórka Żywności

Post on 09 grudzień 2018
by Super User

W dniach 30 listopada 2018 r. oraz 1 grudnia 2018 r. Stowarzyszenie Bank Żywności w Chojnicach zorganizowało Świąteczną Zbiórkę Żywności 2018. Wolontariusze z naszej szkoły zbierali żywność, która następnie będzie przekazana organizacjom i instytucjom zajmującym się dożywianiem osób potrzebujących. Są wśród nich szkoły, świetlice, domy dziecka, towarzystwa przyjaciół, ośrodki pomocy społecznej oraz stowarzyszenia pomagające osobom starszym i niepełnosprawnym.

Uczniowie i opiekunowie z naszej szkoły, wspierając powyższą inicjatywę, uczestniczyli w akcji zbierania żywności w sklepie Netto w Złotowie w dniu 30 listopada 2018 r. (piątek) w godzinach od 10.00 do 16.00 oraz w dniu 1 grudnia 2018 r. (sobota) w godzinach od 8.00 do 14.00.

Udało się zebrać ponad 350 kg żywności, która w całości zostanie przekazana najbardziej potrzebującym. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za wsparcie wolontariuszy i hojność darczyńców.

 

 

Pin It