Ostatnio dodane

CZY WIECIE, ŻE…
CZY WIECIE, ŻE… Na świecie jest obecnie ponad 40 mln niewolników. 71% to kobiety i dziewczynki. 10 ...
Turniej szachowy
22.02.2019r. w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej  odbyły się zawody o Tytuł Mistrza Powiatu Z...
Lekcja wiedzy o społeczeństwie
14 lutego uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych na lekcji wiedzy o społeczeństwie gościły pana ...

Olimpiada Ekologiczna Północnej Wielkopolski

Post on 10 grudzień 2018
by Super User

Dnia 16. października odbyły się eliminacje powiatowe do XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Do tego etapy przystąpiły szkoły z całego powiatu złotowskiego, gdzie młodzież zmagała się z trudnymi zagadnieniami ekologicznymi i nie tylko. W konkursie reprezentowały naszą szkołę uczennice ze szkoły podstawowej  Zofia Łuszczewska, Julia Kaleta i Anna Adamczyk oraz uczennice z gimnazjum Anna Zdrenka i Zuzanna Maciejewska.

Laureatami tego etapu została, w  kategorii szkół podstawowych, Zofia Łuszczewska (wyróżnienie) a w kategorii klas gimnazjalnych Anna Zdrenka ( wyróżnienie) i Zuzanna Maciejewska ( 2. miejsce). Uczennice te zakwalifikowały się do następnego etapu, który odbył się 8. listopada w Pile. Do rywalizacji na tym szczeblu stanęło pięć powiatów a test wymagał wykazania się dużą wiedzą z zakresu ekologii. Na etapie ponadpowiatowym osiągnęła sukces Zuzanna Maciejewska, która otrzymała wyróżnienie. Wręczenie nagród laureatom nastąpiło 23. listopada w Pile.

Pin It