Ostatnio dodane

Wycieczka do Krakowa
W dniach 14-17 maja uczniowie z klas trzecich gimnazjum, VIII b i VII b  byli uczestnikami wycieczki...
Totus Tuus
Kolejny sukces Dwójki - Sebastian Kielich uczeń kl. 4 zajął 1 miejsce w kat. klas IV - VI w Rejonowy...
Etap Wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie
W ubiegły czwartek 25 kwietnia w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie. Zakwal...

Olimpiada Ekologiczna Północnej Wielkopolski

Post on 10 grudzień 2018
by Super User

Dnia 16. października odbyły się eliminacje powiatowe do XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Do tego etapy przystąpiły szkoły z całego powiatu złotowskiego, gdzie młodzież zmagała się z trudnymi zagadnieniami ekologicznymi i nie tylko. W konkursie reprezentowały naszą szkołę uczennice ze szkoły podstawowej  Zofia Łuszczewska, Julia Kaleta i Anna Adamczyk oraz uczennice z gimnazjum Anna Zdrenka i Zuzanna Maciejewska.

Laureatami tego etapu została, w  kategorii szkół podstawowych, Zofia Łuszczewska (wyróżnienie) a w kategorii klas gimnazjalnych Anna Zdrenka ( wyróżnienie) i Zuzanna Maciejewska ( 2. miejsce). Uczennice te zakwalifikowały się do następnego etapu, który odbył się 8. listopada w Pile. Do rywalizacji na tym szczeblu stanęło pięć powiatów a test wymagał wykazania się dużą wiedzą z zakresu ekologii. Na etapie ponadpowiatowym osiągnęła sukces Zuzanna Maciejewska, która otrzymała wyróżnienie. Wręczenie nagród laureatom nastąpiło 23. listopada w Pile.

Pin It