Ostatnio dodane

Informacja dla rodziców kl. 8
Uwaga Rodzice klas 8 EGZAMIN ÓSMOKLASISTY w naszej szkole odbędzie się normalnie. Początek Egzamin...
Żywe obrazy - kl. 7B
[bt_youtube url="https://youtu.be/gMGHrJ0_ww8" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="n...
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej
20 marca 2019 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej w Kleszczynie. Eliminacje ...

Bitwa Neuronów

Post on 30 styczeń 2019
by Super User

Dnia 09.01.2019 r. uczniowie klasy IIIA Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie, wzięli udział w kolejnej edycji międzyszkolnego i regionalnego konkursu Bitwa Neuronów organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile. Uczniowie musieli się zmierzyć z konkurencjami, które wymagały m.in. zbudowania wieży z substancji, przedstawienia obrazu jako rzeźby i zaprezentowania liczby PI jako łańcucha choinkowego. Miło nam poinformować, iż uczniowie „Dwójki” zajęli drugie miejsce wśród 40 uczestników konkursu, a także byli jedynymi przedstawicielami Złotowa.

Pin It