Ostatnio dodane

Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...
Z wizytą na Białorusi
  W dniach 29.05-02.06.2019 r. 11 osobowa grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mick...

Bitwa Neuronów

Post on 30 styczeń 2019
by Super User

Dnia 09.01.2019 r. uczniowie klasy IIIA Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie, wzięli udział w kolejnej edycji międzyszkolnego i regionalnego konkursu Bitwa Neuronów organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile. Uczniowie musieli się zmierzyć z konkurencjami, które wymagały m.in. zbudowania wieży z substancji, przedstawienia obrazu jako rzeźby i zaprezentowania liczby PI jako łańcucha choinkowego. Miło nam poinformować, iż uczniowie „Dwójki” zajęli drugie miejsce wśród 40 uczestników konkursu, a także byli jedynymi przedstawicielami Złotowa.

Pin It