Ostatnio dodane

Bitwa Neuronów
Dnia 09.01.2019 r. uczniowie klasy IIIA Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie, wz...
Dwójka dla WOŚP
Kolejny raz uczniowie naszej szkoły pokazali, że „pomaganie jest dziecinnie proste”. Wystarczy dobre...

Bitwa Neuronów

Post on 30 styczeń 2019
by Super User

Dnia 09.01.2019 r. uczniowie klasy IIIA Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie, wzięli udział w kolejnej edycji międzyszkolnego i regionalnego konkursu Bitwa Neuronów organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile. Uczniowie musieli się zmierzyć z konkurencjami, które wymagały m.in. zbudowania wieży z substancji, przedstawienia obrazu jako rzeźby i zaprezentowania liczby PI jako łańcucha choinkowego. Miło nam poinformować, iż uczniowie „Dwójki” zajęli drugie miejsce wśród 40 uczestników konkursu, a także byli jedynymi przedstawicielami Złotowa.

Pin It