Ostatnio dodane

CZY WIECIE, ŻE…
CZY WIECIE, ŻE… Na świecie jest obecnie ponad 40 mln niewolników. 71% to kobiety i dziewczynki. 10 ...
Turniej szachowy
22.02.2019r. w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej  odbyły się zawody o Tytuł Mistrza Powiatu Z...
Lekcja wiedzy o społeczeństwie
14 lutego uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych na lekcji wiedzy o społeczeństwie gościły pana ...

Lekcja wiedzy o społeczeństwie

Post on 24 luty 2019
by Super User
14 lutego uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych na lekcji wiedzy o społeczeństwie gościły pana Adama Jutrzenkę - Trzebiatowskiego, sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Gość przedstawił pracę sędziego, jaka jest droga do zawodu prawnika oraz jakie cechy powinien posiadać kandydat na sędziego. Uczniowie utrwalili sobie jak funkcjonuje w naszym kraju władza sądownicza, jakie są sądy i czym się zajmują. Na koniec spotkania ochotnik spośród uczniów mógł się na moment poczuć sędzią, założył togę oraz atrybuty sędziego.
 
 
Pin It