Ostatnio dodane

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI KLAS I NA ROK...
Podręcznik do religii – możliwość odkupienia od uczniów klas starszych we wrześniu. Wyposażenie d...
Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...

Lekcja wiedzy o społeczeństwie

Post on 24 luty 2019
by Super User
14 lutego uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych na lekcji wiedzy o społeczeństwie gościły pana Adama Jutrzenkę - Trzebiatowskiego, sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Gość przedstawił pracę sędziego, jaka jest droga do zawodu prawnika oraz jakie cechy powinien posiadać kandydat na sędziego. Uczniowie utrwalili sobie jak funkcjonuje w naszym kraju władza sądownicza, jakie są sądy i czym się zajmują. Na koniec spotkania ochotnik spośród uczniów mógł się na moment poczuć sędzią, założył togę oraz atrybuty sędziego.
 
 
Pin It