Ostatnio dodane

Informacja dla rodziców kl. 8
Uwaga Rodzice klas 8 EGZAMIN ÓSMOKLASISTY w naszej szkole odbędzie się normalnie. Początek Egzamin...
Żywe obrazy - kl. 7B
[bt_youtube url="https://youtu.be/gMGHrJ0_ww8" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="n...
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej
20 marca 2019 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej w Kleszczynie. Eliminacje ...

Konkurs piosenki w języku angielskim

Post on 24 marzec 2019
by Super User

15 marca uczennice naszej szkoły, Zuzanna Paluszkiewicz, Tatiana Krakowiak i Katarzyna Duda, wzięły udział w II Konkursie Piosenki w Języku Angielskim zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Złotowie. Dziewczynki, dzięki niesamowitym talentom wokalnym, dostarczyły publiczności niezapomnianych wrażeń. Poziom konkursu był bardzo wysoki, o wygranej decydowały nie tylko umiejętności wokalne, ale także poprawna znajomość języka angielskiego. Uczestniczkom życzymy wielu sukcesów!

Pin It