Ostatnio dodane

Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...
Z wizytą na Białorusi
  W dniach 29.05-02.06.2019 r. 11 osobowa grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mick...

Konkurs piosenki w języku angielskim

Post on 24 marzec 2019
by Super User

15 marca uczennice naszej szkoły, Zuzanna Paluszkiewicz, Tatiana Krakowiak i Katarzyna Duda, wzięły udział w II Konkursie Piosenki w Języku Angielskim zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Złotowie. Dziewczynki, dzięki niesamowitym talentom wokalnym, dostarczyły publiczności niezapomnianych wrażeń. Poziom konkursu był bardzo wysoki, o wygranej decydowały nie tylko umiejętności wokalne, ale także poprawna znajomość języka angielskiego. Uczestniczkom życzymy wielu sukcesów!

Pin It