Ostatnio dodane

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzisiaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel podczas którego odbyło się p...
2C w Bibliotece Miejskiej
Wyjście klasy 2c do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Złotowie
Ogłoszenie
Drodzy Rodzice! Informujemy, iż zajęcia taneczne Centrum Hajdasz odbędą się wyjątkowo dnia 10.10....

Konkurs piosenki w języku angielskim

Post on 24 marzec 2019
by Super User

15 marca uczennice naszej szkoły, Zuzanna Paluszkiewicz, Tatiana Krakowiak i Katarzyna Duda, wzięły udział w II Konkursie Piosenki w Języku Angielskim zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Złotowie. Dziewczynki, dzięki niesamowitym talentom wokalnym, dostarczyły publiczności niezapomnianych wrażeń. Poziom konkursu był bardzo wysoki, o wygranej decydowały nie tylko umiejętności wokalne, ale także poprawna znajomość języka angielskiego. Uczestniczkom życzymy wielu sukcesów!

Pin It