Ostatnio dodane

Informacja dla rodziców kl. 8
Uwaga Rodzice klas 8 EGZAMIN ÓSMOKLASISTY w naszej szkole odbędzie się normalnie. Początek Egzamin...
Żywe obrazy - kl. 7B
[bt_youtube url="https://youtu.be/gMGHrJ0_ww8" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="n...
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej
20 marca 2019 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej w Kleszczynie. Eliminacje ...

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej

Post on 24 marzec 2019
by Super User

20 marca 2019 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej w Kleszczynie. Eliminacje szkolne wyłoniły dwie reprezentantki: w kategorii klas  IV – VI – Zuzannę Kowalską z klasy VI a i w kategorii klas VII – VIII oraz gimnazjalnych – Annę Adamczyk z klasy VIII a. Niezwykła oprawa konkursu, ciepła atmosfera i przede wszystkim wspaniałe recytacje uczniów z 11 szkół na długo pozostaną w pamięci. Dla „Dwójki” jednak najważniejsze są sukcesy naszych uczennic. Zuzia Kowalska zdobyła I miejsce, a Ania Adamczyk – wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Pin It