Ostatnio dodane

Przygotowania do egzaminów zewnętrznych
Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.  Przygotowania do egzaminów ...
Wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego
Regulamin użyczenia szkolnych laptopów i tabletów dla uczniów - pobierz   Wniosek o użyczenie sprz...

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej

Post on 24 marzec 2019
by Super User

20 marca 2019 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej w Kleszczynie. Eliminacje szkolne wyłoniły dwie reprezentantki: w kategorii klas  IV – VI – Zuzannę Kowalską z klasy VI a i w kategorii klas VII – VIII oraz gimnazjalnych – Annę Adamczyk z klasy VIII a. Niezwykła oprawa konkursu, ciepła atmosfera i przede wszystkim wspaniałe recytacje uczniów z 11 szkół na długo pozostaną w pamięci. Dla „Dwójki” jednak najważniejsze są sukcesy naszych uczennic. Zuzia Kowalska zdobyła I miejsce, a Ania Adamczyk – wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Pin It