Ostatnio dodane

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI KLAS I NA ROK...
Podręcznik do religii – możliwość odkupienia od uczniów klas starszych we wrześniu. Wyposażenie d...
Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej

Post on 24 marzec 2019
by Super User

20 marca 2019 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Kresowej w Kleszczynie. Eliminacje szkolne wyłoniły dwie reprezentantki: w kategorii klas  IV – VI – Zuzannę Kowalską z klasy VI a i w kategorii klas VII – VIII oraz gimnazjalnych – Annę Adamczyk z klasy VIII a. Niezwykła oprawa konkursu, ciepła atmosfera i przede wszystkim wspaniałe recytacje uczniów z 11 szkół na długo pozostaną w pamięci. Dla „Dwójki” jednak najważniejsze są sukcesy naszych uczennic. Zuzia Kowalska zdobyła I miejsce, a Ania Adamczyk – wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Pin It