Ostatnio dodane

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI KLAS I NA ROK...
Podręcznik do religii – możliwość odkupienia od uczniów klas starszych we wrześniu. Wyposażenie d...
Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...

Etap Wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie

Post on 29 kwiecień 2019
by Super User

W ubiegły czwartek 25 kwietnia w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie. Zakwalifikowały się do niego dwie nasze uczennice: Zuzanna Maciejewska z kl. 3 bgim i Zuzanna Wiśniewska z kl. 8b. Miło nam poinformować że Zuzanna Maciejewska zajęła w nim 2 miejsce. Etap wojewódzki składał się w dwóch części: testu oraz wypowiedzi ustnej - przed jury konkursowym. O poziomie konkursu świadczyć może fakt, że drugie miejsce rozstrzygnięte zostało w dogrywce. Należy dodać również, iż jury podczas podsumowania i wręczania nagród wysoko oceniła poziom wiedzy i wypowiedzi naszej uczennicy Zuzi Maciejewskiej. Choć do finału ogólnopolskiego zabrakło tylko dwóch punktów to i tak gratulujemy sukcesu. Brawo!  :)

Pin It