Ostatnio dodane

Wycieczka do Krakowa
W dniach 14-17 maja uczniowie z klas trzecich gimnazjum, VIII b i VII b  byli uczestnikami wycieczki...
Totus Tuus
Kolejny sukces Dwójki - Sebastian Kielich uczeń kl. 4 zajął 1 miejsce w kat. klas IV - VI w Rejonowy...
Etap Wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie
W ubiegły czwartek 25 kwietnia w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie. Zakwal...

Etap Wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie

Post on 29 kwiecień 2019
by Super User

W ubiegły czwartek 25 kwietnia w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie. Zakwalifikowały się do niego dwie nasze uczennice: Zuzanna Maciejewska z kl. 3 bgim i Zuzanna Wiśniewska z kl. 8b. Miło nam poinformować że Zuzanna Maciejewska zajęła w nim 2 miejsce. Etap wojewódzki składał się w dwóch części: testu oraz wypowiedzi ustnej - przed jury konkursowym. O poziomie konkursu świadczyć może fakt, że drugie miejsce rozstrzygnięte zostało w dogrywce. Należy dodać również, iż jury podczas podsumowania i wręczania nagród wysoko oceniła poziom wiedzy i wypowiedzi naszej uczennicy Zuzi Maciejewskiej. Choć do finału ogólnopolskiego zabrakło tylko dwóch punktów to i tak gratulujemy sukcesu. Brawo!  :)

Pin It