Ostatnio dodane

Bal karnawałowy kl. I - III
Bal karnawałowy kl. I-III - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji    
Podsumowanie I semestru
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z apelu podsumowującego I semestr. 
2C w Domu Dziennej Opieki Senior-Wigor
Udane spotkanie z seniorami. Uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie udali się z wi...

Etap Wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie

Post on 29 kwiecień 2019
by Super User

W ubiegły czwartek 25 kwietnia w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Prawie. Zakwalifikowały się do niego dwie nasze uczennice: Zuzanna Maciejewska z kl. 3 bgim i Zuzanna Wiśniewska z kl. 8b. Miło nam poinformować że Zuzanna Maciejewska zajęła w nim 2 miejsce. Etap wojewódzki składał się w dwóch części: testu oraz wypowiedzi ustnej - przed jury konkursowym. O poziomie konkursu świadczyć może fakt, że drugie miejsce rozstrzygnięte zostało w dogrywce. Należy dodać również, iż jury podczas podsumowania i wręczania nagród wysoko oceniła poziom wiedzy i wypowiedzi naszej uczennicy Zuzi Maciejewskiej. Choć do finału ogólnopolskiego zabrakło tylko dwóch punktów to i tak gratulujemy sukcesu. Brawo!  :)

Pin It