Ostatnio dodane

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI KLAS I NA ROK...
Podręcznik do religii – możliwość odkupienia od uczniów klas starszych we wrześniu. Wyposażenie d...
Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...

Wycieczka do Krakowa

Post on 22 maj 2019
by Super User

W dniach 14-17 maja uczniowie z klas trzecich gimnazjum, VIII b i VII b  byli uczestnikami wycieczki szkolnej do grodu Kraka, zorganizowanej przez p. Beatę Filipkowską.  W programie wycieczki znalazły się między innymi takie osobliwości jak Wieliczka, Wawel, Stare Miasto z Sukiennicami, Barbakan oraz Kopiec Kościuszki. Niezapomnianych wrażeń dostarczył również pobyt w Energylandii w Zatorze. Mimo nie zawsze łaskawej aury humory dopisywały, a wyjazd można zaliczyć do udanych.

Pin It