Ostatnio dodane

Przygotowania do egzaminów zewnętrznych
Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.  Przygotowania do egzaminów ...
Wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego
Regulamin użyczenia szkolnych laptopów i tabletów dla uczniów - pobierz   Wniosek o użyczenie sprz...

Wycieczka do Krakowa

Post on 22 maj 2019
by Super User

W dniach 14-17 maja uczniowie z klas trzecich gimnazjum, VIII b i VII b  byli uczestnikami wycieczki szkolnej do grodu Kraka, zorganizowanej przez p. Beatę Filipkowską.  W programie wycieczki znalazły się między innymi takie osobliwości jak Wieliczka, Wawel, Stare Miasto z Sukiennicami, Barbakan oraz Kopiec Kościuszki. Niezapomnianych wrażeń dostarczył również pobyt w Energylandii w Zatorze. Mimo nie zawsze łaskawej aury humory dopisywały, a wyjazd można zaliczyć do udanych.

Pin It