Ostatnio dodane

Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...
Z wizytą na Białorusi
  W dniach 29.05-02.06.2019 r. 11 osobowa grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mick...

Charytatywna VB

Post on 10 czerwiec 2019
by Super User

 

We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wraz z wychowawcą Anną Gola-Kleszcz i pedagog Anną Dudą pojechali do placówki opiekuńczej w Jastrowiu. 

Tam wspólnie z wychowankami ośrodka przeprowadzili metamorfozę ogrodu. Dziewczęta sadziły kwiaty i krzewy. Natomiast zadaniem chłopców było rozłożenie w ogrodzie nowych sprzętów zakupionych przez sponsora: grilla, piaskownicy i trampoliny. Wszyscy pracowali w pocie czoła, a uśmiech zadowolonych wychowanków przyniósł naszym uczniom ogromną satysfakcję. Wspólnym działaniom towarzyszyły przemiłe animatorki: Panie Milena i Amanda oraz  przepiękna pogoda – dzieci i dorośli byli radośni, jak pełne tego dnia słońce. Po pracy wszystkich spotkała zasłużona nagroda: wspólnie przygotowany poczęstunek, lody, grill i…niespodzianka – spotkanie z gwiazdą piłki nożnej, złotowianinem Jakubem Wawrzyniakiem. Naturalnie nie obeszło się bez gry, zdjęć i bardzo miłej osobistej rozmowy z Panem Kubą, podczas której przekazał on wiele mądrych życiowych wskazówek, takich jak  „…pamiętaj, że praca powinna być twoją pasją, pieniądze zarabiaj przy tym przy okazji, a zawsze staraj się być najlepszym w tym, co robisz.” Na koniec spotkania nasi piątoklasiści wręczyli wychowankom samodzielnie przygotowane pod nadzorem p. Magdaleny Wacyk przepiękne upominki.

Pin It