Ostatnio dodane

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI KLAS I NA ROK...
Podręcznik do religii – możliwość odkupienia od uczniów klas starszych we wrześniu. Wyposażenie d...
Palić, nie palić - oto jest pytanie
W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nag...
Charytatywna VB
  We wtorek 4 czerwca 2019 r. zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach szkolnych uczniowie klasy Vb wra...

Palić, nie palić - oto jest pytanie

Post on 11 czerwiec 2019
by Super User

W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pod hasłem „PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE” .

W Sali narad zebrali się nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami.  Wydarzenie to została celowo ustalone na ten dzień, bowiem 31 MAJA obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU. Ceremonię wręczania dyplomów i nagród poprzedziła  przedstawiona przez panią Inspektor bardzo ciekawa prezentacja na temat szkodliwości nikotyny na organizm ludzki. Z naszej szkoły uczeń klasy V d Janek Kaleta zajął w tym konkursie na szczeblu powiatowym III miejsce. Gratulujemy Ci Janku i życzymy kolejnych sukcesów.

Pin It