Ostatnio dodane

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzisiaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel podczas którego odbyło się p...
2C w Bibliotece Miejskiej
Wyjście klasy 2c do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Złotowie
Ogłoszenie
Drodzy Rodzice! Informujemy, iż zajęcia taneczne Centrum Hajdasz odbędą się wyjątkowo dnia 10.10....

Palić, nie palić - oto jest pytanie

Post on 11 czerwiec 2019
by Super User

W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pod hasłem „PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE” .

W Sali narad zebrali się nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami.  Wydarzenie to została celowo ustalone na ten dzień, bowiem 31 MAJA obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU. Ceremonię wręczania dyplomów i nagród poprzedziła  przedstawiona przez panią Inspektor bardzo ciekawa prezentacja na temat szkodliwości nikotyny na organizm ludzki. Z naszej szkoły uczeń klasy V d Janek Kaleta zajął w tym konkursie na szczeblu powiatowym III miejsce. Gratulujemy Ci Janku i życzymy kolejnych sukcesów.

Pin It