Ostatnio dodane

Przygotowania do egzaminów zewnętrznych
Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.  Przygotowania do egzaminów ...
Wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego
Regulamin użyczenia szkolnych laptopów i tabletów dla uczniów - pobierz   Wniosek o użyczenie sprz...

Palić, nie palić - oto jest pytanie

Post on 11 czerwiec 2019
by Super User

W piątek 31 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pod hasłem „PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE” .

W Sali narad zebrali się nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami.  Wydarzenie to została celowo ustalone na ten dzień, bowiem 31 MAJA obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU. Ceremonię wręczania dyplomów i nagród poprzedziła  przedstawiona przez panią Inspektor bardzo ciekawa prezentacja na temat szkodliwości nikotyny na organizm ludzki. Z naszej szkoły uczeń klasy V d Janek Kaleta zajął w tym konkursie na szczeblu powiatowym III miejsce. Gratulujemy Ci Janku i życzymy kolejnych sukcesów.

Pin It