Ostatnio dodane

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzisiaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel podczas którego odbyło się p...
2C w Bibliotece Miejskiej
Wyjście klasy 2c do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Złotowie
Ogłoszenie
Drodzy Rodzice! Informujemy, iż zajęcia taneczne Centrum Hajdasz odbędą się wyjątkowo dnia 10.10....

Pożegnanie lata z IIIA

Post on 22 wrzesień 2019
by Super User

13 września 2019 roku korzystając z dobrej pogody kończącego się lata, uczniowie klasy IIIa z rodzicami i wychowawczynią zorganizowali grilla na terenie obiektu Zacisze. Spotkanie przy grillu dostarczyło mnóstwo radości i wspaniałej zabawy. Wszyscy mogli posmakować pieczonych kiełbasek oraz wspaniałej grochówki, którą przygotowała Pani Maria, babcia Jędrka. Atrakcją były też gry i zabawy, podczas których dzieci świetnie się bawiły rywalizując ze sobą. Nad przebiegiem zabaw czuwała Pani Iza, mama Bartka. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za mile spędzony czas. 

Pin It