Ostatnio dodane

Bal karnawałowy kl. I - III
Bal karnawałowy kl. I-III - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji    
Podsumowanie I semestru
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z apelu podsumowującego I semestr. 
2C w Domu Dziennej Opieki Senior-Wigor
Udane spotkanie z seniorami. Uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie udali się z wi...

Pożegnanie lata z IIIA

Post on 22 wrzesień 2019
by Super User

13 września 2019 roku korzystając z dobrej pogody kończącego się lata, uczniowie klasy IIIa z rodzicami i wychowawczynią zorganizowali grilla na terenie obiektu Zacisze. Spotkanie przy grillu dostarczyło mnóstwo radości i wspaniałej zabawy. Wszyscy mogli posmakować pieczonych kiełbasek oraz wspaniałej grochówki, którą przygotowała Pani Maria, babcia Jędrka. Atrakcją były też gry i zabawy, podczas których dzieci świetnie się bawiły rywalizując ze sobą. Nad przebiegiem zabaw czuwała Pani Iza, mama Bartka. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za mile spędzony czas. 

Pin It