Ostatnio dodane

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzisiaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel podczas którego odbyło się p...
2C w Bibliotece Miejskiej
Wyjście klasy 2c do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Złotowie
Ogłoszenie
Drodzy Rodzice! Informujemy, iż zajęcia taneczne Centrum Hajdasz odbędą się wyjątkowo dnia 10.10....

Przygotowania do bicia rekordu

Post on 22 wrzesień 2019
by Super User

13 września 2019 w klasie IIIa  odbyła się prelekcja Pani pedagog - Aliny Żeromskiej- Borkowskiej  na temat przygotowań do próby  bicia rekordu Polski w jednoczesnym miganiu. Pani  Alina uczyła dzieci  jak przekazywać potrzebne słowa w trakcie bicia rekordu w języku migowym. Serdecznie dziękujemy Pani Alinie za ciekawe zajęcia oraz wiedzę na temat osób głuchych.

Pin It