Ostatnio dodane

Kibicuj z Klasą
W ramach akcji Kibicuj z Klasą nasi uczniowie 10 listopada pojechali na mecz Lecha Poznań z Koroną K...
Święto Odzyskania Niepodległości
Święto Odzyskania Niepodległości w naszej szkole obchodziliśmy 8 listopada, apel z tej okazji przygo...
Z podwórka na Stadion
Szkolna drużyna składająca się z zawodników z klasy sportowej (5a) awansowała do finału wojewódzkieg...

Marsz Różowej Wstążeczki

Post on 24 wrzesień 2019
by Super User

W sobotę 21 września po raz kolejny wzięliśmy udział w Marszu Różowej Wstążki. O godzinie jedenastej wyruszyliśmy spod siedziby Starostwa i ulicami Złotowa przeszliśmy do Zagrody Krajeńskiej, gdzie odbyła się część artystyczna. Celem marszu jest kształtowanie świadomości dotyczącej raka piersi i walki z tą chorobą. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy V a, Vc, IV a oraz jeden uczeń z klasy VII a, a także nauczycielki.

Pin It