Ostatnio dodane

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzisiaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel podczas którego odbyło się p...
2C w Bibliotece Miejskiej
Wyjście klasy 2c do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Złotowie
Ogłoszenie
Drodzy Rodzice! Informujemy, iż zajęcia taneczne Centrum Hajdasz odbędą się wyjątkowo dnia 10.10....

Marsz Różowej Wstążeczki

Post on 24 wrzesień 2019
by Super User

W sobotę 21 września po raz kolejny wzięliśmy udział w Marszu Różowej Wstążki. O godzinie jedenastej wyruszyliśmy spod siedziby Starostwa i ulicami Złotowa przeszliśmy do Zagrody Krajeńskiej, gdzie odbyła się część artystyczna. Celem marszu jest kształtowanie świadomości dotyczącej raka piersi i walki z tą chorobą. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy V a, Vc, IV a oraz jeden uczeń z klasy VII a, a także nauczycielki.

Pin It