Ostatnio dodane

Bal karnawałowy kl. I - III
Bal karnawałowy kl. I-III - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji    
Podsumowanie I semestru
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z apelu podsumowującego I semestr. 
2C w Domu Dziennej Opieki Senior-Wigor
Udane spotkanie z seniorami. Uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie udali się z wi...

Marsz Różowej Wstążeczki

Post on 24 wrzesień 2019
by Super User

W sobotę 21 września po raz kolejny wzięliśmy udział w Marszu Różowej Wstążki. O godzinie jedenastej wyruszyliśmy spod siedziby Starostwa i ulicami Złotowa przeszliśmy do Zagrody Krajeńskiej, gdzie odbyła się część artystyczna. Celem marszu jest kształtowanie świadomości dotyczącej raka piersi i walki z tą chorobą. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy V a, Vc, IV a oraz jeden uczeń z klasy VII a, a także nauczycielki.

Pin It