Ostatnio dodane

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzisiaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel podczas którego odbyło się p...
2C w Bibliotece Miejskiej
Wyjście klasy 2c do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Złotowie
Ogłoszenie
Drodzy Rodzice! Informujemy, iż zajęcia taneczne Centrum Hajdasz odbędą się wyjątkowo dnia 10.10....

Rekord Polski w miganiu

Post on 03 październik 2019
by Super User

Międzynarodowy Dzień Głuchych to święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września. W tym roku święto przypadało na 29 września. Tego dnia na Placu Paderewskiego w Złotowie odbyła się próba pobicia rekordu Polski w jednoczesnym miganiu. Poprzedni rekord należał do Piły. Tam w zeszłym roku migało 420 osób. W Złotowie zebrało się ponad 640 osób i tym samym ustanowiono nowy rekord. Wśród tych, którzy przyczynili się do powodzenia całej akcji znaleźli się także uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami.

Pin It