Ostatnio dodane

Bal karnawałowy kl. I - III
Bal karnawałowy kl. I-III - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji    
Podsumowanie I semestru
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z apelu podsumowującego I semestr. 
2C w Domu Dziennej Opieki Senior-Wigor
Udane spotkanie z seniorami. Uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie udali się z wi...

Rekord Polski w miganiu

Post on 03 październik 2019
by Super User

Międzynarodowy Dzień Głuchych to święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września. W tym roku święto przypadało na 29 września. Tego dnia na Placu Paderewskiego w Złotowie odbyła się próba pobicia rekordu Polski w jednoczesnym miganiu. Poprzedni rekord należał do Piły. Tam w zeszłym roku migało 420 osób. W Złotowie zebrało się ponad 640 osób i tym samym ustanowiono nowy rekord. Wśród tych, którzy przyczynili się do powodzenia całej akcji znaleźli się także uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami.

Pin It