Ostatnio dodane

Kibicuj z Klasą
W ramach akcji Kibicuj z Klasą nasi uczniowie 10 listopada pojechali na mecz Lecha Poznań z Koroną K...
Święto Odzyskania Niepodległości
Święto Odzyskania Niepodległości w naszej szkole obchodziliśmy 8 listopada, apel z tej okazji przygo...
Z podwórka na Stadion
Szkolna drużyna składająca się z zawodników z klasy sportowej (5a) awansowała do finału wojewódzkieg...

Rekord Polski w miganiu

Post on 03 październik 2019
by Super User

Międzynarodowy Dzień Głuchych to święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września. W tym roku święto przypadało na 29 września. Tego dnia na Placu Paderewskiego w Złotowie odbyła się próba pobicia rekordu Polski w jednoczesnym miganiu. Poprzedni rekord należał do Piły. Tam w zeszłym roku migało 420 osób. W Złotowie zebrało się ponad 640 osób i tym samym ustanowiono nowy rekord. Wśród tych, którzy przyczynili się do powodzenia całej akcji znaleźli się także uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami.

Pin It