Ostatnio dodane

Spotkanie noworoczne
Spotkanie noworoczne - zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Wigilia Świetlicy Środowiskowej
Dzieci ze Świetlicy środowiskowej ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 spotkały się na wspólnej wigilii. R...
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
3 grudnia uczniowie klasy 5c ze Szkoły Podstawowej nr 2 z opiekunami M. Mirr i J. Białą udali się na...

Wolni od uzależnień

Post on 27 listopad 2019
by Super User

19 listopada br. w sali kinowej ZCAS w Złotowie nasi uczniowie wzięli udział w multimedialnym Konkursie pn. "Wolni od uzależnień". Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na 70 pytań testowych z wykorzystaniem platformy internetowej Kahoot. Warunkiem uzyskania podium była nie tylko szeroka wiedza dotycząca negatywnych skutków stosowania substancji psychoaktywnych czy udzielania pierwszej pomocy, ale także refleks. Naszemu uczniowi Cezaremu Zarębie serdecznie gratulujemy zajęcia III miejsca!

Pin It