Ostatnio dodane

Lista kandydatów przyjętych spoza obwodu
Lista kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowe...
Na pomoc Ukrainie
Na los ukraińskich uchodźców nie można pozostać obojętnym... Uczniowie klasy VIII A wyszli ze wspóln...

Wolni od uzależnień

Post on 27 listopad 2019
by Super User

19 listopada br. w sali kinowej ZCAS w Złotowie nasi uczniowie wzięli udział w multimedialnym Konkursie pn. "Wolni od uzależnień". Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na 70 pytań testowych z wykorzystaniem platformy internetowej Kahoot. Warunkiem uzyskania podium była nie tylko szeroka wiedza dotycząca negatywnych skutków stosowania substancji psychoaktywnych czy udzielania pierwszej pomocy, ale także refleks. Naszemu uczniowi Cezaremu Zarębie serdecznie gratulujemy zajęcia III miejsca!

Pin It