Ostatnio dodane

Spotkanie noworoczne
Spotkanie noworoczne - zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Wigilia Świetlicy Środowiskowej
Dzieci ze Świetlicy środowiskowej ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 spotkały się na wspólnej wigilii. R...
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
3 grudnia uczniowie klasy 5c ze Szkoły Podstawowej nr 2 z opiekunami M. Mirr i J. Białą udali się na...

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Post on 23 grudzień 2019
by Super User

3 grudnia uczniowie klasy 5c ze Szkoły Podstawowej nr 2 z opiekunami M. Mirr i J. Białą udali się na WTZ, aby złożyć życzenia jej uczestnikom oraz kadrze z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Uczniowie pozostawili małą cegiełkę dobroci, włączając się w przygotowanie ozdób świątecznych (malowanie) które trafią na kiermasz i zasilą konto osób niepełnosprawnych.

Pin It