Ostatnio dodane

60 - lat Szkoły Podstawowej nr 2 im....
Rok szkolny 2020/2021 jest rokiem obchodów okrągłej rocznicy 60 - lecia istnienia naszej szkoły. W z...
Dzień Babci i Dziadka 2021
Kochanym Babuniom i najdroższym Dziadziusiom w Dniu ich Święta moc gorących życzeń ślą wnuczęta z kl...

60 - lat Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie

Post on 25 luty 2021
by Super User

Rok szkolny 2020/2021 jest rokiem obchodów okrągłej rocznicy 60 - lecia istnienia naszej szkoły. W związku z niecodzienną  sytuacją w kraju związaną z zagrożeniem epidemicznym, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Uczniów, Pracowników, Absolwentów oraz Przyjaciół, podjęliśmy decyzję o zmianie formuły obchodów tej rocznicy.

Jest to dla nas niezwykle przykra sytuacja, gdyż nie możemy bezpośrednio  świętować tego jubileuszu z Przyjaciółmi i Sympatykami szkoły. Dbałość o bezpieczeństwo sprawia, że postanowiliśmy upamiętnić powstanie szkoły przez szkolne i klasowe konkursy, lekcje wychowawcze. Mamy nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości będziemy mieli okazję wspólnie obchodzić kolejne jubileusze.

 Dyrektor szkoły z zespołem ds. promocji

Pin It