Ostatnio dodane

Festiwal Biegowy - Złotów 2021
Uczniowie naszej szkoły w dniu 31 maja br. wzięli udział w Festiwalu biegowym, imprezie organizowane...
Twoje dane - Twoja sprawa
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie w roku szkolnym 2020/2021 przystąpiła do XI ...
Lista kandydatów zakwalifikowanych spoza obwodu
Lista przyjętych kandydatów (rocznik 2014)  spoza obwodu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewi...

60 - lat Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie

Post on 25 luty 2021
by Super User

Rok szkolny 2020/2021 jest rokiem obchodów okrągłej rocznicy 60 - lecia istnienia naszej szkoły. W związku z niecodzienną  sytuacją w kraju związaną z zagrożeniem epidemicznym, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Uczniów, Pracowników, Absolwentów oraz Przyjaciół, podjęliśmy decyzję o zmianie formuły obchodów tej rocznicy.

Jest to dla nas niezwykle przykra sytuacja, gdyż nie możemy bezpośrednio  świętować tego jubileuszu z Przyjaciółmi i Sympatykami szkoły. Dbałość o bezpieczeństwo sprawia, że postanowiliśmy upamiętnić powstanie szkoły przez szkolne i klasowe konkursy, lekcje wychowawcze. Mamy nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości będziemy mieli okazję wspólnie obchodzić kolejne jubileusze.

 Dyrektor szkoły z zespołem ds. promocji

Pin It