Ostatnio dodane

Festiwal Biegowy - Złotów 2021
Uczniowie naszej szkoły w dniu 31 maja br. wzięli udział w Festiwalu biegowym, imprezie organizowane...
Twoje dane - Twoja sprawa
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie w roku szkolnym 2020/2021 przystąpiła do XI ...
Lista kandydatów zakwalifikowanych spoza obwodu
Lista przyjętych kandydatów (rocznik 2014)  spoza obwodu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewi...

Festiwal Biegowy - Złotów 2021

Post on 31 maj 2021
by Super User

Uczniowie naszej szkoły w dniu 31 maja br. wzięli udział w Festiwalu biegowym, imprezie organizowanej przez Fundację Orły Sportu dla uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych dla dziewcząt oraz chłopców. Wynik nie był tu najważniejszy, liczył się udział oraz trochę ruchu po ciężkim okresie zdalnej nauki. Gościem specjalnym Festiwalu była Klaudia Adamek – złota i srebrna medalistka nieoficjalnych Mistrzostw Świata Sztafet rozegranych w Chorzowie na początku maja.

Pin It