Ostatnio dodane

Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 to szczególne święto- powrót w mury szkoły po prawie roku pandemi...
Wyjście 1C
  Dnia 8.09.2021 r. klasa I c odwiedziła Muzeum Ziemi Złotowskiej, Spichlerz Złotowski oraz Za...
UROCZYSTY BAL Z OKAZJI 60-LECIA SZKOŁY
Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie zapraszają absolwe...

Festiwal Biegowy - Złotów 2021

Post on 31 maj 2021
by Super User

Uczniowie naszej szkoły w dniu 31 maja br. wzięli udział w Festiwalu biegowym, imprezie organizowanej przez Fundację Orły Sportu dla uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych dla dziewcząt oraz chłopców. Wynik nie był tu najważniejszy, liczył się udział oraz trochę ruchu po ciężkim okresie zdalnej nauki. Gościem specjalnym Festiwalu była Klaudia Adamek – złota i srebrna medalistka nieoficjalnych Mistrzostw Świata Sztafet rozegranych w Chorzowie na początku maja.

Pin It