Ostatnio dodane

Lista kandydatów przyjętych spoza obwodu
Lista kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowe...
Na pomoc Ukrainie
Na los ukraińskich uchodźców nie można pozostać obojętnym... Uczniowie klasy VIII A wyszli ze wspóln...

Narodowy Dzień Sportu

Post on 22 wrzesień 2021
by Super User

Narodowe Święto Sportu miało w tym roku wyjątkowo rywalizacyjny charakter. Uczniowie kla I-III mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną podczas wyścigów rzędów. Z kolei starsi uczniowie brali udział w biegu sztafetowym, skoku z miejsca dodawanym oraz w przeciąganiu liny. Klasy toczyły zacięte boje. Wynik okazał się drugorzędny, priorytet stanowiła dobra zabawa. Doceniając zaangażowanie uczniów oraz ich dziecięcą radość zdecydowano rozgrywki zakończyć remisem. Dziękujemy za sportową postawę.

 

 

Pin It