Ostatnio dodane

Wyjazd do Teatru Muzycznego
13 października uczniowie klas VIII A, VIII D oraz VII C wraz z nauczycielkami udali się do Teatru M...
Pasowanie na Ucznia 2021
Dzień 14 października to Święto Edukacji Narodowej, w naszej szkole to również dzień w którym pierws...

Narodowy Dzień Sportu

Post on 22 wrzesień 2021
by Super User

Narodowe Święto Sportu miało w tym roku wyjątkowo rywalizacyjny charakter. Uczniowie kla I-III mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną podczas wyścigów rzędów. Z kolei starsi uczniowie brali udział w biegu sztafetowym, skoku z miejsca dodawanym oraz w przeciąganiu liny. Klasy toczyły zacięte boje. Wynik okazał się drugorzędny, priorytet stanowiła dobra zabawa. Doceniając zaangażowanie uczniów oraz ich dziecięcą radość zdecydowano rozgrywki zakończyć remisem. Dziękujemy za sportową postawę.

 

 

Pin It