Ostatnio dodane

Lista kandydatów przyjętych spoza obwodu
Lista kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowe...
Na pomoc Ukrainie
Na los ukraińskich uchodźców nie można pozostać obojętnym... Uczniowie klasy VIII A wyszli ze wspóln...

Wyjazd do Teatru Muzycznego

Post on 20 październik 2021
by Super User

13 października uczniowie klas VIII A, VIII D oraz VII C wraz z nauczycielkami udali się do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni na spektakl pt. ,,Hairspray".  Musical opowiadający historię amerykańskiej nastolatki, która w latach 60-tych XX wieku walczyła o równe traktowanie ludzi, niezależnie od ich pochodzenia czy wyglądu, zrobił na wszystkich wielkie wrażenie i został nagrodzony owacjami na stojąco. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wyjazdy!

Pin It