Ostatnio dodane

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI
W dniu dzisiejszym 8.12.2022r. odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI. Naszą sz...

Taneczny weekend w Rathenow

Post on 05 grudzień 2022
by Super User

Ostatni weekend listopada tego roku szkolna grupa taneczna prowadzona przez panią Agnieszkę Fertałę spędziła w Rathenow. Dziewczęta wspaniale reprezentowały szkołę podczas karnawałowej parady ulicami miasta, a ich wieczorny występ w domu kultury (Kulturhaus Rathenowe) został przyjęty owacjami na stojąco. Cała grupa zdobyła złoty medal karnawału. Gratulacje! Wszyscy spędziliśmy też niezapomniany wieczór na rathenowskim jarmarku bożonarodzeniowym. Największe wrażenie na dziewczynach zrobiły karuzele. Dziewczęta nawiązały też dobry kontakt ze swoimi niemieckimi odpowiedniczkami. Język niemiecki, którego uczą się w naszej szkole od pierwszej klasy bardzo się przydał. Bariery językowe zostały przełamane. Wszyscy wracamy zadowoleni i pełni wrażeń. Młodzież z Rathenow po naszej wizycie chce poznać nas, nasze miasto i kraj, dlatego ciąg dalszy naszej współpracy na pewno nastąpi. 

button galeria.gif

Pin It