Back to top
Go to bottom

Ostatnio dodane

Niebieska Dwójka
„Pomalujmy ich świat na niebiesko” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyła si...
Wielkanocna niespodzianka
W środę 28 marca do klasy Ia zawitał Zajączek, który przyniósł dzieciom jajeczko z niespodzianką w p...
Śmieszne kanapki w1a
Dnia 15 marca klasa Ia robiła i dekorowała kanapki zielonymi warzywami według własnego pomysłu. Cele...

Niebieska Dwójka

Post by Super User
on 17 kwiecień 2018

„Pomalujmy ich świat na niebiesko” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyła się kampania na rzecz świadomości autyzmu. 17 kwietnia zarówno uczniowie, jak i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani na niebiesko, do ubrań przypięli też niebieskie motyle – symbol wsparcia i zrozumienia dla osób z autyzmem. Odbyło się też spotkanie klas:  I A, II A, III A, IV A oraz V B z panią Katarzyną Berendt z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na temat „Co to jest autyzm?”. Ponadto uczniowie mieli okazję pobawić się przy muzyce, zwiedzić kącik sensoryczny oraz pomalować twarz na niebiesko. Uwieńczeniem tego dnia był Marsz dla Autyzmu, w którym udział wzięły dzieci z młodszych klas.

A. Joncel

Wielkanocna niespodzianka

Post by Super User
on 09 kwiecień 2018

W środę 28 marca do klasy Ia zawitał Zajączek, który przyniósł dzieciom jajeczko z niespodzianką w papierowej kurce. Niespodzianka sprawiła wszystkim wiele radości. Każdy uczeń miał inną zabawkę, którą musiał złożyć samodzielnie. Serdecznie dziękujemy Zajączkowi za słodką niespodziankę oraz zabawkę.

Dzień Kobiet w 1A

Post by Super User
on 09 kwiecień 2018

Dzień Kobiet w IA

Dzień Mężczyzny w IA

Śmieszne kanapki w1a

Post by Super User
on 09 kwiecień 2018

Dnia 15 marca klasa Ia robiła i dekorowała kanapki zielonymi warzywami według własnego pomysłu. Celem zajęć było nabywanie umiejętności samodzielnego przygotowania kanapek. Wszystkie dzieci starały się, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo. Na stolikach nie zabrakło ogórków, papryki, rzodkiewki oraz innych zdrowych składników. Przygotowanie śniadania dało im wiele satysfakcji i radości. Kanapki były pyszne, a przede wszystkim zdrowe. W trakcie powyższych zajęć wychowawczyni zapoznała również uczniów z piramidą zdrowego żywienia, a dzieci wypowiadały się na temat właściwego odżywiania.

kanapki w IA nr 2

kanapki w IA nr 3

kanapki w IA

Ortograficzny sukces najmłodszych

Post by Super User
on 25 marzec 2018
29019984 2042858279371487 1160025796 n
29341706 2042858079371507 1890819079 n
Uczniowie klas drugich i trzecich (po troje z każdego poziomu) wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł "Małego Mistrza i Wicemistrza Ortografii", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Złotowie. Uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces. Uczeń klasy IIa Bartosz Zagacki został Mistrzem Ortografii klas drugich, a Natalia Dydacka Wicemistrzem Ortografii klas trzecich. Ogromne gratulacje!
 
Iwona Młynarska