Ostatnio dodane

Pantomima w 2A
Uczniowie klasy IIa przygotowali  pantomimę "Kot w Butach", którą zaprezentowali uczniom z klas...
Baltazar i smok
Uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Baltazar i smok" w wykonaniu aktorów...
Przegląd Piosenki Obcojęzycznej
6 lutego odbył się w naszej szkole Pierwszy Przeglad Piosenki Obcojęzycznej klas I-III. Uczniowie wy...

Pantomima w 2A

Post by Super User
on 25 luty 2018
Uczniowie klasy IIa przygotowali  pantomimę "Kot w Butach", którą zaprezentowali uczniom z klas Ia, Ib, IIIb. Celem naszym było zapoznanie dzieci z inną  formą przedstawienia teatralnego.

Baltazar i smok

Post by Super User
on 25 luty 2018

Uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Baltazar i smok" w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

Z GWIAZDĄ PO KOLĘDZIE

Post by Super User
on 05 luty 2018
2 lutego został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez Muzeum Ziemi  Złotowskiej . Z ilością 70 głosów uczeń klasy IIa Hubert Szymański zajął  III miejsce w kategorii praca rodzinna. Ogromne gratulacje oraz  podziękowania dla rodziców Huberta.
Wychowawca Iwona Młynarska

Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

Post by Super User
on 07 luty 2018

6 lutego odbył się w naszej szkole Pierwszy Przeglad Piosenki Obcojęzycznej klas I-III. Uczniowie wysłuchali łącznie 9 piosenek w wykonaniu swoich kolegów i koleżanek w języku angielskim i niemieckim. Na koniec radosnego spotkania organizatorki:pani Iwona Sadowska, Joanna Tyranowicz i Marta Olkiewicz wręczył przedstawicielom klas dyplomy uznania i słodki upominek. 

button galeria.gif

Wigilia w 2A

Post by Super User
on 29 grudzień 2017
Uczniowie klasy IIa po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń zasiedli za stołem, na którym gościł barszcz czerwony, rybka, paszteciki, pierogi z kapustą i grzybami oraz ciastka upieczone  przez dzieci i ich mamy. Zgodnie z tradycją nie zabrakło też kolęd i pastorałek.

button galeria.gif