on 07 grudzień 2017
Klasy IIa i IIIa wybrały się na wycieczkę do Gniezna do Fabryki Bombek "Kadpol". Uczniowie poznali tajniki ręcznej produkcji bombek choinkowych podczas zwiedzania etapów produkcji.Uczestniczyli również w warsztatach plastycznych w czasie, których malowali własnoręcznie bombki farbami i brokatem. Na koniec wizyty każde dziecko otrzymało bombkę z własnym imieniem. Wszyscy doskonale się bawili w ten wyjątkowy mikołajkowy dzień.

Wizyta górnika w 2A

on 06 grudzień 2017

Śniadanie daje moc - koktajle

on 21 listopad 2017

Klasa IIa pod czujnym okiem szefa kuchni restauracji "Zacisze" Alberta Sawy zwanego Panem Zupką (gotuje pyszne zupy) przygotowała koktajle mleczno-owocowe i owocowe.

Bardzo dziękuję właścicielom, pani menadżer i szefowi kuchni za danie mi możliwości uczestniczenia z klasą w takiej formie zajęć propagujących zdrowe odżywianie.

Wychowawczyni: Iwona Młynarska

button galeria.gif

Wieczór wróżb i czarów w klasie IIa

on 30 listopad 2017

button galeria.gif

Śniadanie daje moc - owocowe szaszłyki

on 20 listopad 2017

Dziś klasa 2a przygotowała dla siebie oraz kolegów i koleżanek z klas pierwszych owocowe szaszłyki. Witaminowe rarytasy sprawiły wszystkim wiele radości.