Turniej szachowy w Dwójce

Post on 30 maj 2017

26. maja odbył się poraź pierwszy w naszej szkole Szkolny Turniej szachowy dla kl.1-3. W pocie czoła przez dwie godziny rywalizowało 37 uczestników pod czujnym okiem sędziego- pana B. Wadycha.  Miło nam poinformować, iż wśród dziewcząt najlepsza okazała się Weronika Piątek (3c), Zuzanna Borysiuk (3d) oraz Jennifer Mozgawa (2c) I Hanna Redzimska (3b). Najlepszym chłopcem w turnieju okazał się Jakub Włodarczak (2c), tuż za nim Jerzy Hławiczka (2b) i Jakub Siegmiller (2c)  na trzecim miejscu uplasował się Jakub Światła (3c). Warto dodać, iż niewiele so zwycięstwa zabrakło Dawidowi Tkaczowo (3a) oraz Aleksandrowi Rohstoffe (2b). Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy życząc dalszych sukcesów.