Matematyczne Asy II

Post on 01 październik 2017
Od września nasza szkoła przystąpiła do projektu „Matematyczne Asy II”. Projekt prowadzony jest przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ OŚWIATY W ZŁOTOWIE, które poprzez udział w konkursie na realizację zadań w zakresie rozwoju edukacji matematycznej Fundacji mBank pozyskało środki finansowe na wykonanie zadania. W zajęciach uczestniczy dziesięcioro uczniów z klas III, którzy wykazują szczególne uzdolnienia matematyczne.
„Matematyczne Asy II” prowadzone są we wszystkich szkołach podstawowych z terenu miasta. Zajęcia będą prowadzone do marca. Na podsumowanie projektu zostanie przeprowadzony Międzyszkolny Konkurs Matematyczny, podczas którego zostanie wyłoniony Mistrz Matematyki klas III Szkół Podstawowych miasta Złotowa.