Świąteczne paczki dla Zabajki

on 13 grudzień 2017

Nasi wolontariusze 12 grudnia przekazali paczki ze słodyczami podopiecznym Ośrodka Rehabilitacyjnego Zabajka 2 w Złotowie.  Słodycze zostały zebrane w szkole wśród naszych uczniów i ich rodziców. Laurkę wykonała Zuzia a piękne życzenia napisały uczennice klasy IIIc gimnazjum pod czujnym okiem pani Joli Wnuk. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Światło w kadrze

on 06 grudzień 2017

Na plastyce uczniowie klas 6 ćwiczyli zaczymanie ruchu światła w kadrze. Edukacja poprzez zabawę, może być twórcza i inspirująca dla innych. Uczniowie tworzyli w ruchu napisy, które próbowali "zatrzymać" na zdjęciu. Efekty ich pracy prezentujemy na fotografiach.

Andrzejki w 4C

on 30 listopad 2017

Andrzejki to super zabawa, wróżby, tańce, przekąski i przede wszystkim integracja klasy. W IV c uczniowie wiedzą jak sie bawić, zobaczcie sami.

button galeria.gif

Otwarcie sali sportowej

on 03 grudzień 2017

Miło nam poinformować, że 1 grudnia oddano do użytku salę sportową która została wybudowana przy naszej szkole. W oficjalnym otwarciu uczestniczył Burmistrz miasta Złotowa Adam Pulit, lokalni samorządowcy, dyrektorzy złotowskich szkół, przedstawiciele firmy budującej obiekt, przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm złotowskich, rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Szkoła Małego Inżyniera

on 26 listopad 2017

Szkola Malego Inzyniera plakat page 001

SP2 bierze udział w programie Szkoła Małego Inżyniera. W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” 13 placówek oświatowych może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły.

Szanowni Państwo, prosimy o głosowanie na SP2!!!
Głosowanie trwa od 1 do 15 grudnia.

Aby oddać głos należy podać na stronie

numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji naszej szkoły. Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań. Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.