Ostatnio dodane

Mikołajkowa wizyta w Fabryce Bombek
Klasy IIa i IIIa wybrały się na wycieczkę do Gniezna do Fabryki Bombek "Kadpol". Uczniowie pozn...

Świąteczne paczki dla Zabajki

Post by Super User
on 13 grudzień 2017

Nasi wolontariusze 12 grudnia przekazali paczki ze słodyczami podopiecznym Ośrodka Rehabilitacyjnego Zabajka 2 w Złotowie.  Słodycze zostały zebrane w szkole wśród naszych uczniów i ich rodziców. Laurkę wykonała Zuzia a piękne życzenia napisały uczennice klasy IIIc gimnazjum pod czujnym okiem pani Joli Wnuk. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Światło w kadrze

Post by Super User
on 06 grudzień 2017

Na plastyce uczniowie klas 6 ćwiczyli zaczymanie ruchu światła w kadrze. Edukacja poprzez zabawę, może być twórcza i inspirująca dla innych. Uczniowie tworzyli w ruchu napisy, które próbowali "zatrzymać" na zdjęciu. Efekty ich pracy prezentujemy na fotografiach.

Andrzejki w 4C

Post by Super User
on 30 listopad 2017

Andrzejki to super zabawa, wróżby, tańce, przekąski i przede wszystkim integracja klasy. W IV c uczniowie wiedzą jak sie bawić, zobaczcie sami.

button galeria.gif

Otwarcie sali sportowej

Post by Super User
on 03 grudzień 2017

Miło nam poinformować, że 1 grudnia oddano do użytku salę sportową która została wybudowana przy naszej szkole. W oficjalnym otwarciu uczestniczył Burmistrz miasta Złotowa Adam Pulit, lokalni samorządowcy, dyrektorzy złotowskich szkół, przedstawiciele firmy budującej obiekt, przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm złotowskich, rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Szkoła Małego Inżyniera

Post by Super User
on 26 listopad 2017

Szkola Malego Inzyniera plakat page 001

SP2 bierze udział w programie Szkoła Małego Inżyniera. W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” 13 placówek oświatowych może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły.

Szanowni Państwo, prosimy o głosowanie na SP2!!!
Głosowanie trwa od 1 do 15 grudnia.

Aby oddać głos należy podać na stronie

http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-441

numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji naszej szkoły. Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań. Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.