Ostatnio dodane

Pantomima w 2A
Uczniowie klasy IIa przygotowali  pantomimę "Kot w Butach", którą zaprezentowali uczniom z klas...
Baltazar i smok
Uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Baltazar i smok" w wykonaniu aktorów...
Przegląd Piosenki Obcojęzycznej
6 lutego odbył się w naszej szkole Pierwszy Przeglad Piosenki Obcojęzycznej klas I-III. Uczniowie wy...

Envi - Filter Cup 2018

Post by Super User
on 23 luty 2018

plakat envi

Podziękowanie

Post by Super User
on 07 luty 2018

Rada Rodziców i Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Mickiewicza w Złotowie serdecznie dziękują wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do zorganizowania balu karnawałowego w dniu 26 stycznia 2018 roku. Państwa pomoc i zaangażowanie umożliwiły nam przygotowanie tego przedsięwzięcia, którego wymierne efekty pomogą doposażyć szkołę w sprzęt sportowy i multimedialny (nowa pracownia językowa).

DBI 2018

Post by Super User
on 23 styczeń 2018

Bierzemy udzia w dniu bezpiecz

Dzień Babci i Dziadka

Post by Super User
on 29 styczeń 2018

W naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez kółko teatralne(p. Iwona Młynarska) ,wokalne (p. Monika Świder) i taneczne (p. Aneta Massel). Dekorację przygotowało kółko plastyczne pod kierunkiem p. Magdaleny Wacyk. Dziadkowie w tym roku obejrzeli występy wnuków, a nawet i własnych dzieci. Państwo Ewa i Piotr Raczyńscy wystąpili w  inscenizacji wiersza Jana Brzechwy "Żuraw i czapla", a pani Izabela Nowak zaśpiewała utwór Lucy Rose pt." Shiver. Zarówno mali jak i duzi artyści sprawili odbiorcom wiele radości i wzruszeń. Po części artystycznej dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy, którym mogli sobie porozmawiać i powspominać.

button galeria.gif

 

Lubella inspiruje i edukuje

Post by Super User
on 16 styczeń 2018

Uczniowie podczas trzech lekcji uczyli się o zdrowym jedzeniu, bawili się w różne gry edukacyjne, a co najważniejsze: sami spróbowali swoich sił kulinarnych, tworząc pyszne dania zbożówo makaronowe!  Klasy brały równiez udział w konkursie kulinarnym. Prosimy trzymać kciuki za uczniów!

lubella

button galeria.gif