Ostatnio dodane

Pantomima w 2A
Uczniowie klasy IIa przygotowali  pantomimę "Kot w Butach", którą zaprezentowali uczniom z klas...
Baltazar i smok
Uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Baltazar i smok" w wykonaniu aktorów...
Przegląd Piosenki Obcojęzycznej
6 lutego odbył się w naszej szkole Pierwszy Przeglad Piosenki Obcojęzycznej klas I-III. Uczniowie wy...

Złotów lipami pachnący

Post on 24 wrzesień 2017
by Super User

Uczniowie klasy 4c uczestnicząc w zeszłorocznym wolontariacie z Panią Iwoną Sadowską uczęszczali do Domu Dziennej Opieki Senior WIGOR w Złotowie . Wspólnie brali udział w różnych przedsięwzięciach m.in. w konkursie organizowanym przez Burmistrza Miasta Zlotowa pt. "Złotów lipami pachnacy". W wakacje odbył o sie rozstrzygnięcie konkursu. Miło nam poinformować, iż 1 miejsce i nagroda pieniężna w wysokości 200 zł trafiły właśnie do nas. Pracę  reprezentował Mateusz z kl.4 i Pani Bożena z DDO. Już obradjemy jak spożytkować nagrodę planując dalszą owocną współpracę.