Back to top
Go to bottom

Ostatnio dodane

Niebieska Dwójka
„Pomalujmy ich świat na niebiesko” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyła si...
Wielkanocna niespodzianka
W środę 28 marca do klasy Ia zawitał Zajączek, który przyniósł dzieciom jajeczko z niespodzianką w p...
Śmieszne kanapki w1a
Dnia 15 marca klasa Ia robiła i dekorowała kanapki zielonymi warzywami według własnego pomysłu. Cele...

Złotów lipami pachnący

Post on 24 wrzesień 2017
by Super User

Uczniowie klasy 4c uczestnicząc w zeszłorocznym wolontariacie z Panią Iwoną Sadowską uczęszczali do Domu Dziennej Opieki Senior WIGOR w Złotowie . Wspólnie brali udział w różnych przedsięwzięciach m.in. w konkursie organizowanym przez Burmistrza Miasta Zlotowa pt. "Złotów lipami pachnacy". W wakacje odbył o sie rozstrzygnięcie konkursu. Miło nam poinformować, iż 1 miejsce i nagroda pieniężna w wysokości 200 zł trafiły właśnie do nas. Pracę  reprezentował Mateusz z kl.4 i Pani Bożena z DDO. Już obradjemy jak spożytkować nagrodę planując dalszą owocną współpracę.

Pin It