Back to top
Go to bottom

Ostatnio dodane

Niebieska Dwójka
„Pomalujmy ich świat na niebiesko” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyła si...
Wielkanocna niespodzianka
W środę 28 marca do klasy Ia zawitał Zajączek, który przyniósł dzieciom jajeczko z niespodzianką w p...
Śmieszne kanapki w1a
Dnia 15 marca klasa Ia robiła i dekorowała kanapki zielonymi warzywami według własnego pomysłu. Cele...

Powitanie jesieni

Post on 25 wrzesień 2017
by Super User

Klasa 4c ze Szkoły Podstawowej nr 2 wybrała się na krótki rajd rowerowy zakończony ogniskiem. Hasło "powitajmy jesień" rzucone na pierwszym zebraniu z rodzicami spotkało się z pozytywną reakcją opiekunów, którzy wspaniale się zorganizowali. Mimo niesprzyjającej aury, nie zabrakło uśmiechów, zabawy, kiełbasek z grilla i pysznych sałatek. Pierwszy dzień jesieni na długo pozostanie w naszej pamięci. Już myślimy jak powitać zimę.

Pin It