Ostatnio dodane

Śniadanie daje moc
Klasa IIa bierze udział w programie edukacyjnym "Śniadanie Daje Moc" którego jednym z głównych celów...
Matematyczne Asy II
Od września nasza szkoła przystąpiła do projektu „Matematyczne Asy II”. Projekt prowadzony jest prze...
Dzień Kropki w 2a
Klasa IIa  kolorowo wykropkowana w Dniu Kropki.

Powitanie jesieni

Post on 25 wrzesień 2017
by Super User

Klasa 4c ze Szkoły Podstawowej nr 2 wybrała się na krótki rajd rowerowy zakończony ogniskiem. Hasło "powitajmy jesień" rzucone na pierwszym zebraniu z rodzicami spotkało się z pozytywną reakcją opiekunów, którzy wspaniale się zorganizowali. Mimo niesprzyjającej aury, nie zabrakło uśmiechów, zabawy, kiełbasek z grilla i pysznych sałatek. Pierwszy dzień jesieni na długo pozostanie w naszej pamięci. Już myślimy jak powitać zimę.