Ostatnio dodane

Pantomima w 2A
Uczniowie klasy IIa przygotowali  pantomimę "Kot w Butach", którą zaprezentowali uczniom z klas...
Baltazar i smok
Uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Baltazar i smok" w wykonaniu aktorów...
Przegląd Piosenki Obcojęzycznej
6 lutego odbył się w naszej szkole Pierwszy Przeglad Piosenki Obcojęzycznej klas I-III. Uczniowie wy...

Powitanie jesieni

Post on 25 wrzesień 2017
by Super User

Klasa 4c ze Szkoły Podstawowej nr 2 wybrała się na krótki rajd rowerowy zakończony ogniskiem. Hasło "powitajmy jesień" rzucone na pierwszym zebraniu z rodzicami spotkało się z pozytywną reakcją opiekunów, którzy wspaniale się zorganizowali. Mimo niesprzyjającej aury, nie zabrakło uśmiechów, zabawy, kiełbasek z grilla i pysznych sałatek. Pierwszy dzień jesieni na długo pozostanie w naszej pamięci. Już myślimy jak powitać zimę.