Ostatnio dodane

Do Hymnu - konkurs
Do hymnu! To tytuł ogólnopolskiego konkursu w którym dziś wzięliśmy udział. Zadanie konkursowe poleg...
Marsz Różowej Wstążki
W sobotę po raz kolejny przez złotowskie ulice przeszedł Marsz Różowej Wstążki organizowany przez&nb...
Do hymnu
{youtube}E8Ejn4B6YWo{/youtube}

Powitanie jesieni

Post on 25 wrzesień 2017
by Super User

Klasa 4c ze Szkoły Podstawowej nr 2 wybrała się na krótki rajd rowerowy zakończony ogniskiem. Hasło "powitajmy jesień" rzucone na pierwszym zebraniu z rodzicami spotkało się z pozytywną reakcją opiekunów, którzy wspaniale się zorganizowali. Mimo niesprzyjającej aury, nie zabrakło uśmiechów, zabawy, kiełbasek z grilla i pysznych sałatek. Pierwszy dzień jesieni na długo pozostanie w naszej pamięci. Już myślimy jak powitać zimę.

Pin It