Ostatnio dodane

Śniadanie daje moc
Klasa IIa bierze udział w programie edukacyjnym "Śniadanie Daje Moc" którego jednym z głównych celów...
Matematyczne Asy II
Od września nasza szkoła przystąpiła do projektu „Matematyczne Asy II”. Projekt prowadzony jest prze...
Dzień Kropki w 2a
Klasa IIa  kolorowo wykropkowana w Dniu Kropki.

Dwójki pomagają

Post on 01 październik 2017
by Super User

Niedaleko Zlotowa, w Bialośliwiu  mieszka niespełna 4letnia Olga chorujaca na nowotwór  złośliwy- Neuroblastome IV stopnia. Jej stan jest zły, przeszła  już na leczenie paliatywne. Mama Olgi chcą uszczęśliwić jej dni  poprosiła na facebooku o podarunki. Malutka  uwielbia świnkę  PePę  i plastelinę  play-doy. Przedszkole i Szkoła Podstawowa nr 2 za sprawą Iwony Sadowskiej i Justyny Golebiewskiej zorganizowały zbiórkę, którą  dostarczono osobiście  w sobotę życząc spokoju i radości.

 20170929 151825