Ostatnio dodane

Pantomima w 2A
Uczniowie klasy IIa przygotowali  pantomimę "Kot w Butach", którą zaprezentowali uczniom z klas...
Baltazar i smok
Uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Baltazar i smok" w wykonaniu aktorów...
Przegląd Piosenki Obcojęzycznej
6 lutego odbył się w naszej szkole Pierwszy Przeglad Piosenki Obcojęzycznej klas I-III. Uczniowie wy...

Dwójki pomagają

Post on 01 październik 2017
by Super User

Niedaleko Zlotowa, w Bialośliwiu  mieszka niespełna 4letnia Olga chorujaca na nowotwór  złośliwy- Neuroblastome IV stopnia. Jej stan jest zły, przeszła  już na leczenie paliatywne. Mama Olgi chcą uszczęśliwić jej dni  poprosiła na facebooku o podarunki. Malutka  uwielbia świnkę  PePę  i plastelinę  play-doy. Przedszkole i Szkoła Podstawowa nr 2 za sprawą Iwony Sadowskiej i Justyny Golebiewskiej zorganizowały zbiórkę, którą  dostarczono osobiście  w sobotę życząc spokoju i radości.

 20170929 151825