Back to top
Go to bottom

Ostatnio dodane

Niebieska Dwójka
„Pomalujmy ich świat na niebiesko” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyła si...
Wielkanocna niespodzianka
W środę 28 marca do klasy Ia zawitał Zajączek, który przyniósł dzieciom jajeczko z niespodzianką w p...
Śmieszne kanapki w1a
Dnia 15 marca klasa Ia robiła i dekorowała kanapki zielonymi warzywami według własnego pomysłu. Cele...

Dwójki pomagają

Post on 01 październik 2017
by Super User

Niedaleko Zlotowa, w Bialośliwiu  mieszka niespełna 4letnia Olga chorujaca na nowotwór  złośliwy- Neuroblastome IV stopnia. Jej stan jest zły, przeszła  już na leczenie paliatywne. Mama Olgi chcą uszczęśliwić jej dni  poprosiła na facebooku o podarunki. Malutka  uwielbia świnkę  PePę  i plastelinę  play-doy. Przedszkole i Szkoła Podstawowa nr 2 za sprawą Iwony Sadowskiej i Justyny Golebiewskiej zorganizowały zbiórkę, którą  dostarczono osobiście  w sobotę życząc spokoju i radości.

 20170929 151825
Pin It