Ostatnio dodane

Do Hymnu - konkurs
Do hymnu! To tytuł ogólnopolskiego konkursu w którym dziś wzięliśmy udział. Zadanie konkursowe poleg...
Marsz Różowej Wstążki
W sobotę po raz kolejny przez złotowskie ulice przeszedł Marsz Różowej Wstążki organizowany przez&nb...
Do hymnu
{youtube}E8Ejn4B6YWo{/youtube}

Dwójki pomagają

Post on 01 październik 2017
by Super User

Niedaleko Zlotowa, w Bialośliwiu  mieszka niespełna 4letnia Olga chorujaca na nowotwór  złośliwy- Neuroblastome IV stopnia. Jej stan jest zły, przeszła  już na leczenie paliatywne. Mama Olgi chcą uszczęśliwić jej dni  poprosiła na facebooku o podarunki. Malutka  uwielbia świnkę  PePę  i plastelinę  play-doy. Przedszkole i Szkoła Podstawowa nr 2 za sprawą Iwony Sadowskiej i Justyny Golebiewskiej zorganizowały zbiórkę, którą  dostarczono osobiście  w sobotę życząc spokoju i radości.

 20170929 151825
Pin It