Ostatnio dodane

Pierwsza Pomoc
Zajęcia z udzielania Pierwszej Pomocy podczas lekcji techniki dla wszystkich klas 5 z szkolną pielęg...
Jesienna instalacja
Jesienna instalacja, ekspozycja prac uczniów wykonanych na plastyce w kasach siódmych. Leśne strachy...
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy 12 października 2018r. Zapraszamy do obejrzen...

Reprezentujemy naszą szkołę i Złotów

Post on 05 marzec 2018
by Super User

W dniach 3-4 marca przedstawiciele młodzieży gimnazjalnej naszej szkoły wzięli udział w obchodach 80 rocznicy ogłoszenia przez Związek Polaków w Niemczech Pięciu Prawd Polaków. Obchody te miały miejsce we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim. Nasza młodzież wystąpiła z krótkim ale wymownym montażem słowno-muzycznym "Pod polskim niebem" wg. scenariusza i reżyserii p. Elżbiety Pietrzak - Hamerli.

Pin It