Back to top
Go to bottom

Ostatnio dodane

Niebieska Dwójka
„Pomalujmy ich świat na niebiesko” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyła si...
Wielkanocna niespodzianka
W środę 28 marca do klasy Ia zawitał Zajączek, który przyniósł dzieciom jajeczko z niespodzianką w p...
Śmieszne kanapki w1a
Dnia 15 marca klasa Ia robiła i dekorowała kanapki zielonymi warzywami według własnego pomysłu. Cele...

Reprezentujemy naszą szkołę i Złotów

Post on 05 marzec 2018
by Super User

W dniach 3-4 marca przedstawiciele młodzieży gimnazjalnej naszej szkoły wzięli udział w obchodach 80 rocznicy ogłoszenia przez Związek Polaków w Niemczech Pięciu Prawd Polaków. Obchody te miały miejsce we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim. Nasza młodzież wystąpiła z krótkim ale wymownym montażem słowno-muzycznym "Pod polskim niebem" wg. scenariusza i reżyserii p. Elżbiety Pietrzak - Hamerli.

Pin It