Ostatnio dodane

Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 to szczególne święto- powrót w mury szkoły po prawie roku pandemi...
Wyjście 1C
  Dnia 8.09.2021 r. klasa I c odwiedziła Muzeum Ziemi Złotowskiej, Spichlerz Złotowski oraz Za...
UROCZYSTY BAL Z OKAZJI 60-LECIA SZKOŁY
Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie zapraszają absolwe...

Tańcz, tańcz, tańcz

Post on 31 sierpień 2021
by Super User

 

Tańcz, tańcz, tańcz, bo taniec to wspaniała zabawa i doskonały sposób na dobrą formę i piękną sylwetkę. A jeśli zajęcia prowadzi dyplomowany nauczyciel tańca Pani Agnieszka Fertała, to sukces murowany. W naszej Szkole Podstawowej nr 2 już od kilku lat takie zajęcia są organizowane. Młodzi  tancerze uświetniają uroczystości szkolne i zdobywają nagrody w różnych konkursach. Załączony filmik pokazuje wachlarz ich różnorodnych umiejętności. 

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w zajęciach tanecznych.

 

 

Pin It