Ostatnio dodane

Wyjazd do Teatru Muzycznego
13 października uczniowie klas VIII A, VIII D oraz VII C wraz z nauczycielkami udali się do Teatru M...
Pasowanie na Ucznia 2021
Dzień 14 października to Święto Edukacji Narodowej, w naszej szkole to również dzień w którym pierws...

Tańcz, tańcz, tańcz

Post on 31 sierpień 2021
by Super User

 

Tańcz, tańcz, tańcz, bo taniec to wspaniała zabawa i doskonały sposób na dobrą formę i piękną sylwetkę. A jeśli zajęcia prowadzi dyplomowany nauczyciel tańca Pani Agnieszka Fertała, to sukces murowany. W naszej Szkole Podstawowej nr 2 już od kilku lat takie zajęcia są organizowane. Młodzi  tancerze uświetniają uroczystości szkolne i zdobywają nagrody w różnych konkursach. Załączony filmik pokazuje wachlarz ich różnorodnych umiejętności. 

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w zajęciach tanecznych.

 

 

Pin It