Ostatnio dodane

Lista kandydatów przyjętych spoza obwodu
Lista kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowe...
Na pomoc Ukrainie
Na los ukraińskich uchodźców nie można pozostać obojętnym... Uczniowie klasy VIII A wyszli ze wspóln...

Tańcz, tańcz, tańcz

Post on 31 sierpień 2021
by Super User

 

Tańcz, tańcz, tańcz, bo taniec to wspaniała zabawa i doskonały sposób na dobrą formę i piękną sylwetkę. A jeśli zajęcia prowadzi dyplomowany nauczyciel tańca Pani Agnieszka Fertała, to sukces murowany. W naszej Szkole Podstawowej nr 2 już od kilku lat takie zajęcia są organizowane. Młodzi  tancerze uświetniają uroczystości szkolne i zdobywają nagrody w różnych konkursach. Załączony filmik pokazuje wachlarz ich różnorodnych umiejętności. 

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w zajęciach tanecznych.

 

 

Pin It