28 stycznia uczniowie klas III a i III b obchodzili Międzynarodowy Dzień Klocków Lego. Z tej okazji dzieci zbudowały ciekawe i kreatywne budowle, jednocześnie utrwalając znajomość tabliczki mnożenia.
Nauka poprzez zabawę sprawiła uczniom wiele radości i była doskonałą okazją do rozwijania współpracy oraz logicznego myślenia.
Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)


