Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» IV A » IV B » V A » VI A » VI B » VI C » VII A » VII B » VII C » VII D » VIII A » VIII AM » VIII B

Plany różnych dzienników

» I a » I b » I c » II a » II b » II c » III a » III b » III c

Klasa IV A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
IV A inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
IV A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
2 08:50-09:35 informatyka
IV A inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
IV A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (204)
matematyka
IV A - Jacoszek D. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
3 09:45-10:30 religia
IV A - Rakowski W. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
j. niemiecki
IV A - Gola-Kleszcz A. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
4 10:35-11:20 matematyka
IV A - Brewka P. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
plastyka
IV A - Jakubowska-Buszka M. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. angielski
IV A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (204)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.1 - Poniecki T. (sg 1)
5 11:40-12:25 j. polski
IV A - Pietrzak - Hamerla E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
historia
IV A - Żeromska-Borkowska A. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. angielski
IV A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (204)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.2 - Starszak J. (sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
zajęcia z wychowawcą
IV A - Jakubowska-Buszka M. (204)
matematyka
IV A - Jacoszek D. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
6 12:30-13:15 j. polski
IV A - Pietrzak - Hamerla E. (204)
technika
IV A - Wacyk M. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.1 - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.2 - Starszak J. (sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.1 - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.2 - Starszak J. (sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
muzyka
IV A - Warzewska A. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
7 13:35-14:20 matematyka
IV A - Jacoszek D. (204)
j. polski
IV A - Pietrzak - Hamerla E. (204)
religia
IV A - Rakowski W. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.1 - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr.2 - Starszak J. (sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. polski
IV A - Pietrzak - Hamerla E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
8 14:25-15:10 wychowanie do życia w rodzinie
IV A - Hiller M. (204)
j. niemiecki
IV A - Gola-Kleszcz A. (204)
przyroda
IV A - Rogacka M. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. polski
IV A - Pietrzak - Hamerla E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
9 15:15-16:00 j. angielski
IV A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
przyroda
IV A - Rogacka M. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
10 16:05-16:50 j. angielski
IV A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna

Klasa IV B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 j. polski
IV B - Bamberska E. (205)
3 09:45-10:30 matematyka
IV B - Misztal B. (205)
przyroda
IV B - Sieracka M. (205)
j. polski
IV B - Bamberska E. (205)
4 10:35-11:20 wychowanie do życia w rodzinie
IV B - Hiller M. (205)
plastyka
IV B - Wacyk M. (205)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (105)
przyroda
IV B - Sieracka M. (205)
j. niemiecki
IV B - Gola-Kleszcz A. (205)
5 11:40-12:25 j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (205)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Maciejaszek M. (sg 1)
j. niemiecki
IV B - Gola-Kleszcz A. (205)
j. polski
IV B - Bamberska E. (205)
informatyka
IV B inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (205)
muzyka
IV B - Warzewska A. (205)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Maciejaszek M. (sg 1)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Poniecki T. (sg 2)
historia
IV B - Żeromska-Borkowska A. (205)
matematyka
IV B - Misztal B. (205)
informatyka
IV B inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (205)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (205)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Poniecki T. (sg 1)
7 13:35-14:20 zajęcia z wychowawcą
IV B - Bamberska E. (205)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (205)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Poniecki T. (sg 1)
matematyka
IV B - Misztal B. (205)
technika
IV B - Wacyk M. (205)
8 14:25-15:10 matematyka
IV B - Misztal B. (205)
religia
IV B - Rakowski W. (205)
j. polski
IV B - Bamberska E. (205)
9 15:15-16:00 religia
IV B - Rakowski W. (205)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Maciejaszek M. (sg 1)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Poniecki T. (sg 2)
j. polski
IV B - Bamberska E. (205)
10 16:05-16:50 wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Maciejaszek M. (sg 1)

Klasa V A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
V A - Jacoszek D. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. angielski
V A - Piesiak S. (215) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
2 08:50-09:35 j. angielski
V A - Piesiak S. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. niemiecki
V A - Gola-Kleszcz A. (215)
3 09:45-10:30 matematyka
V A - Jacoszek D. (215) Dodatkowi nauczyciele: Fertikowska Magdalena
Przyroda po angielsku
V A - Rogacka M. (215) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. niemiecki
V A - Gola-Kleszcz A. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
informatyka
V A - Grajczak M. (206) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
wychowanie fizyczne
V A - Ziółkowski A. (sg 1)
4 10:35-11:20 wychowanie fizyczne
V A - Ziółkowski A. (sg 1)
j. angielski
V A - Grunau M. (215) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (215) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
muzyka
V A - Warzewska A. (215) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
wychowanie fizyczne
V A - Ziółkowski A. (sg 2)
5 11:40-12:25 religia
V A - Rakowski W. (215)
plastyka
V A - Wacyk M. (215) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
matematyka
V A - Brewka P. (215) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. angielski
V A - Grunau M. (215) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
V A - Ziółkowski A. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (215)
matematyka
V A - Jacoszek D. (215) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
biologia
V A - Rogacka M. (215) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
7 13:35-14:20 historia
V A - Żeromska-Borkowska A. (215) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
historia
V A - Żeromska-Borkowska A. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
religia
V A - Rakowski W. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
8 14:25-15:10 geografia
V A - Filipkowska B. (215) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
j. angielski
V A - Piesiak S. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
zajęcia z wychowawcą
V A - Żeromska-Borkowska A. (215)
9 15:15-16:00 j. niemiecki
V A - Gola-Kleszcz A. (215)
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (215) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
technika
V A - Wacyk M. (215)
10 16:05-16:50

Klasa VI A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
zajęcia z wychowawcą
VI A - Starszak J. (102)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (102)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
j. angielski
VI A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (102)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 1)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (102)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
3 09:45-10:30 informatyka
VI A inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VI A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (102)
matematyka
VI A - Kołodziej K. (102)
j. angielski
VI A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (102)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
matematyka
VI A - Kołodziej K. (102)
4 10:35-11:20 informatyka
VI A inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VI A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (102)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (102)
technika
VI A - Wacyk M. (102)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
matematyka
VI A - Kołodziej K. (102)
5 11:40-12:25 matematyka
VI A - Kołodziej K. (102)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (102)
plastyka
VI A - Wacyk M. (102)
religia
VI A - Rakowski W. (102)
biologia
VI A - Rogacka M. (102)
6 12:30-13:15 geografia
VI A - Duda G. (102)
historia
VI A - Bamberska E. (102)
muzyka
VI A - Warzewska A. (102)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (102)
7 13:35-14:20 j. niemiecki
VI A - Fertikowska M. (102)
j. angielski
VI A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (102)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
j. niemiecki
VI A - Fertikowska M. (102)
8 14:25-15:10 historia
VI A - Bamberska E. (102)
j. angielski
VI A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (102)
wychowanie fizyczne
VI A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
religia
VI A - Rakowski W. (102)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa VI B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
VI B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (105) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
j. angielski
VI B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (105)
2 08:50-09:35 historia
VI B - Żeromska-Borkowska A. (105)
matematyka
VI B - Kołodziej K. (105) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
3 09:45-10:30 geografia
VI B - Duda G. (105) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
wychowanie fizyczne
VI B wf chł. - Guss Z. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VI B wf dz. - Starszak J. (sg 3)
4 10:35-11:20 wychowanie fizyczne
VI B wf chł. - Guss Z. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VI B wf dz. - Starszak J. (sg 3)
j. polski
VI B - Pietrzak - Hamerla E. (105) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
wychowanie fizyczne
VI B wf chł. - Guss Z. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VI B wf dz. - Starszak J. (sg 3)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
VI B wf chł. - Guss Z. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VI B wf dz. - Starszak J. (sg 3)
technika
VI B - Grajczak M. (206)
j. angielski
VI B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (105) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
j. polski
VI B - Pietrzak - Hamerla E. (105) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
j. polski
VI B - Pietrzak - Hamerla E. (105)
6 12:30-13:15 informatyka
VI B inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VI B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (105) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
matematyka
VI B - Kołodziej K. (105) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
matematyka
VI B - Kołodziej K. (105) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
religia
VI B - Rakowski W. (105)
j. niemiecki
VI B - Fertikowska M. (105)
7 13:35-14:20 informatyka
VI B inf. gr. 1 - Grajczak M. (206) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
j. angielski
VI B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (105)
zajęcia z wychowawcą
VI B - Fertikowska M. (105) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
matematyka
VI B - Kołodziej K. (105) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
j. niemiecki
VI B - Fertikowska M. (105)
muzyka
VI B - Warzewska A. (105)
8 14:25-15:10 biologia
VI B - Rogacka M. (105) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
j. polski
VI B - Pietrzak - Hamerla E. (105) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
historia
VI B - Żeromska-Borkowska A. (105) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
plastyka
VI B - Wacyk M. (105)
9 15:15-16:00 j. polski
VI B - Pietrzak - Hamerla E. (105) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
religia
VI B - Rakowski W. (105)
10 16:05-16:50 j. angielski
VI B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (105)

Klasa VI C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
VI C j.ang. gr. 1 - Rogacka M. (103)
2 08:50-09:35 j. niemiecki
VI C - Fertikowska M. (103)
3 09:45-10:30 biologia
VI C - Rogacka M. (103)
informatyka
VI C inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VI C j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (103)
4 10:35-11:20 j. angielski
VI C j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (103)
wychowanie fizyczne
VI C - Poniecki T. (sg 2)
religia
VI C - Rakowski W. (103)
informatyka
VI C inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VI C j.ang. gr. 1 - Rogacka M. (103)
5 11:40-12:25 j. polski
VI C - Wnuk J. (103)
wychowanie fizyczne
VI C - Poniecki T. (sg 2)
matematyka
VI C - Misztal B. (103)
j. angielski
VI C j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (103)
j. niemiecki
VI C - Fertikowska M. (103)
6 12:30-13:15 matematyka
VI C - Misztal B. (103)
historia
VI C - Filipkowska B. (103)
j. polski
VI C - Wnuk J. (103)
j. polski
VI C - Wnuk J. (103)
matematyka
VI C - Misztal B. (103)
7 13:35-14:20 matematyka
VI C - Misztal B. (103)
j. polski
VI C - Wnuk J. (103)
historia
VI C - Filipkowska B. (103)
muzyka
VI C - Warzewska A. (103)
wychowanie fizyczne
VI C - Poniecki T. (sg 1)
8 14:25-15:10 plastyka
VI C - Wacyk M. (103)
j. polski
VI C - Wnuk J. (103)
zajęcia z wychowawcą
VI C - Misztal B. (103)
technika
VI C - Grajczak M. (206)
wychowanie fizyczne
VI C - Poniecki T. (sg 1)
9 15:15-16:00 j. angielski
VI C j.ang. gr. 1 - Rogacka M. (103)
geografia
VI C - Duda G. (103)
religia
VI C - Rakowski W. (103)
10 16:05-16:50 wychowanie do życia w rodzinie
VI C - Hiller M. (103)

Klasa VII A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
VII A - Jacoszek D. (214)
j. polski
VII A - Joncel A. (214)
2 08:50-09:35 matematyka
VII A - Jacoszek D. (214)
j. polski
VII A - Joncel A. (214)
3 09:45-10:30 j. angielski
VII A - Rogacka M. (214)
chemia
VII A - Kołodziej K. (214)
4 10:35-11:20 j. niemiecki
VII A - Fertikowska M. (214)
j. angielski
VII A - Rogacka M. (214)
matematyka
VII A - Jacoszek D. (214)
chemia
VII A - Kołodziej K. (214)
5 11:40-12:25 informatyka
VII A - Grajczak M. (206)
matematyka
VII A - Jacoszek D. (214)
j. polski
VII A - Joncel A. (214)
geografia
VII A - Duda G. (214)
wychowanie fizyczne
VII A - Poniecki T. (sg 1)
6 12:30-13:15 biologia
VII A - Hiller M. (214)
wychowanie fizyczne
VII A - Poniecki T. (sg 1)
muzyka
VII A - Wacyk M. (214)
fizyka
VII A - Nawrocka J. (214)
biologia
VII A - Hiller M. (214)
7 13:35-14:20 j. polski
VII A - Joncel A. (214)
historia
VII A - Filipkowska B. (102)
wychowanie fizyczne
VII A - Poniecki T. (sg 2)
religia
VII A - Rakowski W. (214)
j. angielski
VII A - Rogacka M. (101)
8 14:25-15:10 j. polski
VII A - Joncel A. (214)
j. niemiecki
VII A - Fertikowska M. (102)
wychowanie fizyczne
VII A - Poniecki T. (sg 2)
historia
VII A - Filipkowska B. (101)
9 15:15-16:00 plastyka
VII A - Wacyk M. (102)
zajęcia z wychowawcą
VII A - Joncel A. (102)
fizyka
VII A - Nawrocka J. (101)
10 16:05-16:50 geografia
VII A - Duda G. (102)
doradztwo zawodowe
VII A - Żeromska-Borkowska A. (102)
religia
VII A - Rakowski W. (101)

Klasa VII B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
VII B - Grunau M. (203)
2 08:50-09:35 chemia
VII B - Kołodziej K. (203)
3 09:45-10:30 j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
wychowanie fizyczne
VII B - Ziółkowski A. (sg 1)
plastyka
VII B - Wacyk M. (203)
4 10:35-11:20 j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
wychowanie fizyczne
VII B - Ziółkowski A. (sg 3)
biologia
VII B - Hiller M. (203)
j. angielski
VII B - Grunau M. (203)
matematyka
VII B - Misztal B. (203)
5 11:40-12:25 matematyka
VII B - Misztal B. (203)
historia
VII B - Filipkowska B. (203)
geografia
VII B - Duda G. (203)
j. niemiecki
VII B - Gola-Kleszcz A. (203)
chemia
VII B - Kołodziej K. (203)
6 12:30-13:15 zajęcia z wychowawcą
VII B - Gola-Kleszcz A. (203)
j. niemiecki
VII B - Gola-Kleszcz A. (203)
j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
geografia
VII B - Duda G. (203)
fizyka
VII B - Nawrocka J. (203)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
VII B - Ziółkowski A. (sg 1)
muzyka
VII B - Wacyk M. (203)
j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
fizyka
VII B - Nawrocka J. (203)
matematyka
VII B - Misztal B. (203)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
VII B - Ziółkowski A. (sg 1)
j. angielski
VII B - Grunau M. (203)
historia
VII B - Filipkowska B. (203)
j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
biologia
VII B - Hiller M. (203)
9 15:15-16:00 matematyka
VII B - Misztal B. (203)
wychowanie do życia w rodzinie
VII B - Hiller M. (203)
informatyka
VII B - Grajczak M. (206)
religia
VII B - Rakowski W. (203)
10 16:05-16:50 religia
VII B - Rakowski W. (203)

Klasa VII C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
VII C - Hiller M. (104)
2 08:50-09:35 historia
VII C - Filipkowska B. (104)
3 09:45-10:30 matematyka
VII C - Brewka P. (104)
historia
VII C - Filipkowska B. (104)
4 10:35-11:20 j. polski
VII C - Bamberska E. (104)
matematyka
VII C - Kołodziej K. (104)
matematyka
VII C - Brewka P. (104)
wychowanie fizyczne
VII C - Poniecki T. (sg 3)
5 11:40-12:25 j. niemiecki
VII C - Fertikowska M. (104)
j. angielski
VII C - Grunau M. (104)
j. niemiecki
VII C - Fertikowska M. (104)
wychowanie fizyczne
VII C - Poniecki T. (sg 1)
biologia
VII C - Hiller M. (104)
6 12:30-13:15 chemia
VII C - Kołodziej K. (104)
j. polski
VII C - Bamberska E. (104)
j. angielski
VII C - Grunau M. (104)
j. polski
VII C - Bamberska E. (104)
geografia
VII C - Filipkowska B. (104)
7 13:35-14:20 matematyka
VII C - Kołodziej K. (104)
biologia
VII C - Hiller M. (104)
j. polski
VII C - Bamberska E. (104)
chemia
VII C - Kołodziej K. (104)
matematyka
VII C - Kołodziej K. (104)
8 14:25-15:10 j. angielski
VII C - Grunau M. (104)
j. polski
VII C - Bamberska E. (104)
fizyka
VII C - Nawrocka J. (104)
fizyka
VII C - Nawrocka J. (104)
9 15:15-16:00 muzyka
VII C - Wacyk M. (104)
geografia
VII C - Filipkowska B. (104)
plastyka
VII C - Wacyk M. (104)
wychowanie fizyczne
VII C - Poniecki T. (sg 1)
10 16:05-16:50 religia
VII C - Rakowski W. (104)
religia
VII C - Rakowski W. (104)
informatyka
VII C - Grajczak M. (206)
wychowanie fizyczne
VII C - Poniecki T. (sg 1)

Klasa VII D - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
VII D - Jacoszek D. (116)
2 08:50-09:35 matematyka
VII D - Jacoszek D. (116)
3 09:45-10:30 j. angielski
VII D - Piesiak S. (116)
j. polski
VII D - Joncel A. (116)
j. polski
VII D - Joncel A. (116)
4 10:35-11:20 religia
VII D - Rakowski W. (116)
geografia
VII D - Filipkowska B. (116)
chemia
VII D - Kołodziej K. (116)
informatyka
VII D - Grajczak M. (206)
geografia
VII D - Filipkowska B. (116)
5 11:40-12:25 j. polski
VII D - Joncel A. (116)
chemia
VII D - Kołodziej K. (116)
fizyka
VII D - Kołodziej K. (116)
matematyka
VII D - Jacoszek D. (116)
j. niemiecki
VII D - Gola-Kleszcz A. (116)
6 12:30-13:15 matematyka
VII D - Jacoszek D. (116)
biologia
VII D - Hiller M. (116)
j. polski
VII D - Joncel A. (116)
fizyka
VII D - Kołodziej K. (116)
zajęcia z wychowawcą
VII D - Kołodziej K. (116)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
VII D - Guss Z. (sg 2)
j. niemiecki
VII D - Gola-Kleszcz A. (116)
j. polski
VII D - Joncel A. (116)
historia
VII D - Filipkowska B. (116)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
VII D - Guss Z. (sg 2)
plastyka
VII D - Wacyk M. (116)
biologia
VII D - Hiller M. (116)
religia
VII D - Rakowski W. (116)
9 15:15-16:00 historia
VII D - Filipkowska B. (116)
wychowanie do życia w rodzinie
VII D - Hiller M. (116)
wychowanie fizyczne
VII D - Guss Z. (sg 3)
j. angielski
VII D - Piesiak S. (116)
10 16:05-16:50 muzyka
VII D - Wacyk M. (116)
wychowanie fizyczne
VII D - Guss Z. (sg 3)
j. angielski
VII D - Piesiak S. (116)

Klasa VIII A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 chemia
VIII A - Kołodziej K. (101)
fizyka
VIII A - Kołodziej K. (101)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (101)
fizyka
VIII A - Kołodziej K. (101)
wos
VIII A - Filipkowska B. (101)
2 08:50-09:35 j. angielski
VIII A j.ang. gr. 1 - Grunau M. (101)
wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 2 - Maciejaszek M. (sg 3)
biologia
VIII A - Rogacka M. (101)
chemia
VIII A - Kołodziej K. (101)
j. angielski
VIII A j.ang. gr. 2 - Grunau M. (101)
j. niemiecki
VIII A j.niem. gr. 1 - Fertikowska M. (101)
j. angielski
VIII A j.ang. gr. 1 - Grunau M. (101)
j. niemiecki
VIII A j.niem. gr. 2 - Fertikowska M. (101)
3 09:45-10:30 j. angielski
VIII A j.ang. gr. 2 - Grunau M. (101)
wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 1 - Guss Z. (sg 3)
wos
VIII A - Filipkowska B. (101)
j. angielski
VIII A j.ang. gr. 1 - Grunau M. (101)
j. niemiecki
VIII A j.niem. gr. 2 - Fertikowska M. (101)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (101)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (101)
4 10:35-11:20 matematyka
VIII A - Jacoszek D. (101)
wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 1 - Guss Z. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 2 - Maciejaszek M. (sg 2)
j. polski
VIII A - Bamberska E. (101)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (101)
edukacja dla bezpieczeństwa
VIII A - Hiller M. (101)
5 11:40-12:25 j. polski
VIII A - Bamberska E. (101)
historia
VIII A - Bamberska E. (101)
geografia
VIII A - Filipkowska B. (101)
historia
VIII A - Bamberska E. (101)
j. polski
VIII A - Bamberska E. (101)
6 12:30-13:15 j. polski
VIII A - Bamberska E. (101)
j. angielski
VIII A j.ang. gr. 2 - Grunau M. (209)
j. niemiecki
VIII A j.niem. gr. 1 - Fertikowska M. (101)
religia
VIII A - Rakowski W. (101)
zajęcia z wychowawcą
VIII A - Filipkowska B. (101)
j. polski
VIII A - Bamberska E. (101)
7 13:35-14:20 religia
VIII A - Rakowski W. (101)
wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 1 - Guss Z. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 2 - Maciejaszek M. (sg 3)
informatyka
VIII A inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
informatyka
VIII A inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 1 - Guss Z. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VIII A wf gr. 2 - Maciejaszek M. (sg 3)
9 15:15-16:00 doradztwo zawodowe
VIII A - Żeromska-Borkowska A. (101)
10 16:05-16:50

Klasa VIII AM - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia rewalidacyjne
VIII AM - Mirr M. (212)
j. polski
VIII AM - Wnuk J. (105)
zajęcia rewalidacyjne
VIII AM - Mirr M. (103)
doradztwo zawodowe
VIII AM - Żeromska-Borkowska A. (215) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-11, 2020-09-25, 2020-10-09, 2020-10-23, 2020-11-06, 2020-11-20, 2020-12-04, 2020-12-18, 2021-01-01, 2021-01-15, 2021-01-29, 2021-02-12, 2021-02-26, 2021-03-12, 2021-03-26, 2021-04-09, 2021-04-23, 2021-05-07, 2021-05-21, 2021-06-04, 2021-06-18,
2 08:50-09:35 j. angielski
VIII AM - Rogacka M. (215)
chemia
VIII AM - Hiller M. (209)
j. polski
VIII AM - Wnuk J. (105)
j. polski
VIII AM - Wnuk J. (103)
historia
VIII AM - Żeromska-Borkowska A. (215)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
VIII AM - Guss Z. (sg 2)
edukacja dla bezpieczeństwa
VIII AM - Hiller M. (209)
matematyka
VIII AM - Szewczuk D. (105)
matematyka
VIII AM - Szewczuk D. (212)
chemia
VIII AM - Hiller M. (209)
4 10:35-11:20 j. polski
VIII AM - Wnuk J. (209)
wychowanie fizyczne
VIII AM - Guss Z. (sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
biologia
VIII AM - Sieracka M. (209)
geografia
VIII AM - Duda G. (209)
matematyka
VIII AM - Brewka P. (209)
5 11:40-12:25 matematyka
VIII AM - Szewczuk D. (209)
j. angielski
VIII AM - Rogacka M. (209)
j. angielski
VIII AM - Rogacka M. (209)
fizyka
VIII AM - Nawrocka J. (209)
wos
VIII AM - Filipkowska B. (209)
6 12:30-13:15 historia
VIII AM - Żeromska-Borkowska A. (209)
zajęcia rewalidacyjne
VIII AM - Duda G. (209)
religia
VIII AM - Rakowski W. (209) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
zajęcia z wychowawcą
VIII AM - Filipkowska B. (101)
j. polski
VIII AM - Wnuk J. (209)
7 13:35-14:20 religia
VIII AM - Rakowski W. (101) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
wychowanie fizyczne
VIII AM - Guss Z. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
informatyka
VIII AM - Grajczak M. (206) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
fizyka
VIII AM - Nawrocka J. (209)
8 14:25-15:10 zajęcia rewalidacyjne
VIII AM - Duda G. (209)
wychowanie fizyczne
VIII AM - Guss Z. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
wos
VIII AM - Filipkowska B. (209)
9 15:15-16:00
10 16:05-16:50

Klasa VIII B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Guss Z. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VIII b wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
j. angielski
VIII B j.ang. gr. 1 - Piesiak S. (106)
j. angielski
VIII B j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (106)
chemia
VIII B - Kołodziej K. (106)
j. niemiecki
VIII B j.niem. gr. 1 - Gola-Kleszcz A. (106)
j. niemiecki
VIII B j.niem. gr. 2 - Fertikowska M. (106)
informatyka
VIII B inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
2 08:50-09:35 j. niemiecki
VIII B j.niem. gr. 1 - Gola-Kleszcz A. (106)
j. niemiecki
VIII B j.niem. gr. 2 - Fertikowska M. (106)
fizyka
VIII B - Kołodziej K. (106)
j. angielski
VIII B j.ang. gr. 1 - Piesiak S. (106)
j. angielski
VIII B j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (106)
fizyka
VIII B - Kołodziej K. (106)
historia
VIII B - Filipkowska B. (106)
3 09:45-10:30 zajęcia z wychowawcą
VIII B - Maciejaszek M. (106)
wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Guss Z. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VIII b wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
matematyka
VIII B - Jacoszek D. (106)
j. polski
VIII B - Wnuk J. (106)
wos
VIII B - Filipkowska B. (106)
4 10:35-11:20 chemia
VIII B - Kołodziej K. (106)
j. polski
VIII B - Wnuk J. (106)
j. polski
VIII B - Wnuk J. (106)
wos
VIII B - Filipkowska B. (106)
matematyka
VIII B - Jacoszek D. (106)
5 11:40-12:25 matematyka
VIII B - Jacoszek D. (106)
j. polski
VIII B - Wnuk J. (106)
j. polski
VIII B - Wnuk J. (106)
geografia
VIII B - Filipkowska B. (106)
religia
VIII B - Rakowski W. (106)
6 12:30-13:15 religia
VIII B - Rakowski W. (106)
matematyka
VIII B - Jacoszek D. (106)
biologia
VIII B - Hiller M. (106)
j. angielski
VIII B j.ang. gr. 1 - Piesiak S. (106)
j. angielski
VIII B j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (209)
matematyka
VIII B - Jacoszek D. (106)
7 13:35-14:20 historia
VIII B - Filipkowska B. (106)
informatyka
VIII B inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
edukacja dla bezpieczeństwa
VIII B - Hiller M. (106)
wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Guss Z. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VIII b wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Guss Z. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VIII b wf dz. - Maciejaszek M. (sg 1)
9 15:15-16:00 doradztwo zawodowe
VIII B - Żeromska-Borkowska A. (106)
10 16:05-16:50

Dziennik I a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
08:50-09:35
j. angielski
Tyranowicz J. (201)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
11:40-12:25
religia
Ks. Brzeziński B. (201)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Warzewska A. (sg 1)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
11:40-12:25
j. angielski
Tyranowicz J. (201)
08:00-08:45
religia
Ks. Brzeziński B. (201)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Warzewska A. (sg 1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
10:35-11:20
j. niemiecki
Sadowska I. (201)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Warzewska A. (mała sala)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (116)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
10:35-11:20
szachy
Sławska R. (201)

Dziennik I b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Hyska P. (mała sala)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
11:40-12:25
szachy
Sławska R. (216)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Hyska P. (mała sala)
08:50-09:35
religia
Ks. Brzeziński B. (202)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
11:40-12:25
j. niemiecki
Sadowska I. (202)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
10:35-11:20
religia
Ks. Brzeziński B. (202)
11:40-12:25
j. angielski
Tyranowicz J. (202)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Hyska P. (mała sala)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Hyska P. (202)
11:40-12:25
j. angielski
Tyranowicz J. (202)

Dziennik I c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Tyranowicz J. (mała sala)
08:50-09:35
religia
Ks. Brzeziński B. (216)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (206)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
08:00-08:45
j. angielski
Tyranowicz J. (216)
08:50-09:35
szachy
Tyranowicz J. (216)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
11:40-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
08:00-08:45
j. angielski
Tyranowicz J. (216)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Tyranowicz J. (mała sala)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
11:40-12:25
religia
Ks. Brzeziński B. (216)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Tyranowicz J. (mała sala)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
11:40-12:25
j. niemiecki
Sadowska I. (216)

Dziennik II a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
religia
Ks. Brzeziński B. (218)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
11:40-12:25
j. angielski
Majewska E. (218)
08:00-08:45
j. niemiecki
Sadowska I. (218)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Młynarska I. (mała sala)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
08:00-08:45
j. angielski
Majewska E. (218)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
11:40-12:25
religia
Ks. Brzeziński B. (218)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Młynarska I. (mała sala)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
11:40-12:25
szachy
Młynarska I. (218)
12:30-13:15
j. niemiecki
Sadowska I. (216)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
10:35-11:20
wychowanie fizyczne
Młynarska I. (mała sala)

Dziennik II b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:35-11:20
zajęcia rozwijające kreatywność
Sieracka M. (215)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Sieracka M. (sg 1)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
14:25-15:10
religia
Ks. Brzeziński B. (202)
15:15-16:00
szachy
Sławska R. (202)
10:35-11:20
wychowanie fizyczne
Sieracka M. (sg 1)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
15:15-16:00
j. niemiecki
Fertikowska M. (202)
11:40-12:25
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Sieracka M. (216)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
15:15-16:00
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (101)
10:35-11:20
j. angielski
Piesiak S. (103)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Sieracka M. (sg 3)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
13:35-14:20
j. angielski
Piesiak S. (202)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
15:15-16:00
religia
Ks. Brzeziński B. (202)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
14:25-15:10
j. niemiecki
Fertikowska M. (202)

Dziennik II c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Sławska R. (201)
12:30-13:15
j. angielski
Majewska E. (201)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
15:15-16:00
religia
Ks. Brzeziński B. (201)
11:40-12:25
j. niemiecki
Fertikowska M. (201)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
15:15-16:00
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Sławska R. (201)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
15:15-16:00
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
11:40-12:25
j. niemiecki
Fertikowska M. (201)
12:30-13:15
religia
Ks. Brzeziński B. (201)
13:35-14:20
j. angielski
Majewska E. (201)
14:25-15:10
edukacja informatyczna
Sławska R. (201)
15:15-16:00
wychowanie fizyczne
Sławska R. (201)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (201)
15:15-16:00
szachy
Sławska R. (201)

Dziennik III a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:30-13:15
szachy
Klawunn M. (218)
13:35-14:20
religia
Ks. Brzeziński B. (218)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
15:15-16:00
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Starszak J. (sg 1)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
15:15-16:00
j. angielski
Grunau M. (218)
10:35-11:20
wychowanie fizyczne
Starszak J. (sg 1)
11:40-12:25
j. niemiecki
Gola-Kleszcz A. (218)
12:30-13:15
religia
Ks. Brzeziński B. (218)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
15:15-16:00
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Starszak J. (sg 1)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
10:35-11:20
j. angielski
Grunau M. (218)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
14:25-15:10
j. niemiecki
Gola-Kleszcz A. (218)
15:15-16:00
informatyka
Grajczak M. (206)

Dziennik III b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:35-11:20
religia
Ks. Brzeziński B. (217)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
13:35-14:20
szachy
Klawunn M. (217)
10:35-11:20
informatyka
Grajczak M. (206)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
14:25-15:10
wychowanie fizyczne
Kozicz E. (mała sala)
10:35-11:20
j. angielski
Piesiak S. (104)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
15:15-16:00
religia
Ks. Brzeziński B. (217)
11:40-12:25
j. angielski
Piesiak S. (217)
12:30-13:15
j. niemiecki
Gola-Kleszcz A. (217)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
15:15-16:00
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (mała sala)
16:05-16:50
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (mała sala)
12:30-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
14:25-15:10
edukacja wczesnoszkolna
Kozicz E. (217)
15:15-16:00
j. niemiecki
Gola-Kleszcz A. (217)

Dziennik III c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:55-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
10:35-11:20
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (sg 1)
11:30-12:15
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Warzewska A. (202)
11:40-12:25
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Poniecki T. (sg 1)
08:00-08:45
taniec
Fertała A. (mała sala)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
10:35-11:20
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
11:40-12:25
szachy
Sadowska I. (217)
12:30-13:15
j. angielski
Rogacka M. (217)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
09:45-10:30
religia
Ks. Brzeziński B. (217)
10:35-11:20
j. niemiecki
Sadowska I. (217)
11:40-13:15
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (sg 1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
09:45-10:30
religia
Ks. Brzeziński B. (217)
10:35-11:20
j. angielski
Rogacka M. (217)
11:41-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
10:35-11:20
j. niemiecki
Sadowska I. (217)
11:40-12:25
informatyka
Grajczak M. (206)