Klasa VII b rozpoczęła swoją wycieczkę od emocjonującej zabawy w Zona7 Laserpark we Wrocławiu.
Uczniowie zostali podzieleni na trzy drużyny, które rywalizowały ze sobą w dynamicznych rozgrywkach – każda drużyna miała okazję zmierzyć się z pozostałymi. W specjalnie przygotowanej arenie pełnej labiryntów, świateł i dymu, uczestnicy wykazali się sprytem, szybkością oraz współpracą zespołową. Atmosfera była pełna radości i zdrowej rywalizacji. To był świetny początek naszej wycieczki w Karkonosze – przed nami jeszcze wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń!
Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)


