Cała Polska zbiera misie dla Olafa!

Już w sobotę 9 marca o godzinie 17:30 podczas meczu Trefl Gdańsk vs Jastrzębski Węgiel w ERGO ARENA na płytę boiska polecą pluszaki!
Za każdego rzuconego na boisko pluszaka Olafek otrzyma wsparcie finansowe od darczyńcy, misie będą pomagać dalej innym potrzebującym dzieciom!
W związku z tym nasza szkoła również włącza się do akcji
Nie muszą być to tylko misie, mogą to być króliczki, pszczółki a nawet popularne warzywa. Ważne, by były nowe, w bardzo dobrym lub dobrym stanie - wyprane i pachnące, w końcu będą nieść radość dalej.
Jeśli chcesz wesprzeć akcję, pakuj misie i przekaż pani Agnieszce Warzewskiej do sali 216 do poniedziałku 04.03.2024.