KOMUNIKAT

W dniu 26 września br. odbyło się zebranie Rady Rodziców na którym ustalona została kwota na RR - 50 zł (od rodziny niezależnie ile jest dzieci w rodzinie).

Wpłaty na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie dokonujemy przelewem na podany niżej adres:

Stowarzyszenie Rodziców Szkoły przy Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie ul. 8 marca 16  77-400 Złotów

Nr konta: 74 8941 0006 0028 0356 2000 0010 przy Spółdzielczym Banku Ludowym w Złotowie  z dopiskiem "imię i nazwisko dziecka oraz klasa".

Prosimy o wpłaty ponieważ te pieniądze będą przeznazone dla NASZYCH DZIECI.