WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Miło nam ogłosić, że w tym roku szkolnym do SU kandydowało dwanaścioro uczniów z klas IV – VIII.
Wybory odbyły się w piątek 29 września 2023 roku.
Oto wyniki:

- przewodniczącą została Julita Gappa

- zastępcą został Szymon Olszewski

- sekretarzem została Julia Łassa

- pozostali członkowie SU:
• Natalia Biecka
• Lena Fijałkowska
• Wanda Kania
• Hanna Kołda
• Franciszek Maciejewski
• Alicja Olszewska
• Natasza Wolny

Gratulujemy i liczymy na aktywną współpracę.

Opiekunkowie Samorządu Uczniowskiego

Adam Ziółkowski
Anna Róża Kowalska
Paulina Usidus

13 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Podczas uroczystego apelu społeczność szkolna miała okazję poznać wszystkich członków i opiekunów Samorządu Uczniowskiego, których uhonorowano symbolicznymi koronami.
Nauczyciele oraz pracownicy szkoły obdarowani zostali miłym słowem, uśmiechem oraz słodkimi upominkami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski.

MIKOŁAJKI DLA ZWIERZAKÓW

ZAKUP „RÓŻOWYCH SKRZYNECZEK”

Samorząd Uczniowski zakupił dwie „różowe skrzyneczki” na artykuły higieniczne – znajdują się w łazienkach dziewcząt.

Prosimy o poszanowanie nowego nabytku i używanie zawartości zgodnie z przeznaczeniem:)

SPRZEDAŻ ROGALIKÓW
10 listopada na specjalnie zorganizowanym stoisku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego sprzedawali domowe rogaliki. Zainteresowanie kiermaszem było ogromne. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele Samorządu Szkolnego.

ANDRZEJKOWE FAWORKI Z WRÓŻBĄ

Z okazji andrzejek Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż faworków z wróżbą. Uczniowie za symboliczną kwotę częstowali się chruścikami, a przy okazji poznali najbardziej znane andrzejkowe wróżby. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie słodkości. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na podejmowane przez Samorząd Uczniowski działania na rzecz szkolnej społeczności.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Andrzejki to ostatnia chwila do zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Ulubiona muzyka uczniów, poczęstunek, zabawy i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.

MIKOŁAJKI Z SAMORZĄDEM UCZNIOWSKIM

Dziś naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Zadaniem tej wesołej ekipy (SU) było osłodzenie życia naszych uczniów. Przez cały dzień zarówno najmłodszych, jak i najstarszych odwiedzał Mikołaj, po korytarzach rozchodził się dźwięk dzwonków i świątecznych piosenek. Wszystkiego najlepszego!

79. ROCZNICA POWROTU ZŁOTOWA DO MACIERZY

W środę 31 stycznia 2024 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oddali hołd poległym żołnierzom - uczestniczyli w uroczystości oraz złożyli kwiaty pod pomnikiem.

WALENTYNKOWE ZABAWY

ŚWIĘTO KOBIET W NASZEJ SZKOLE

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z Samorządu Szkolnego przygotowali dla wszystkich dziewcząt (i kobiet) miłą niespodziankę. Panowie zadbali o to, by wszystkie przedstawicielki płci pięknej 8 marca poczuły się wyjątkowo. Tego dnia w naszej szkole naprawdę było słodko i sympatycznie!

Wszystkim wspaniałym KOBIETOM jeszcze raz składamy serdeczne życzenia - samych dobrych chwil na każdy dzień roku!