Festiwal Archeologiczny – Biskupin 2023

20. września 2023 r. uczniowie klasy VA z wych. p. Katarzyną Kołodziej oraz uczniowie klasy VIC z wych. p. Grzegorzem Dudą wzięli udział w Festiwalu Archeologicznym
, który odbywał się na terenie Muzeum Archeologicznego w Biskupinie. Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję zobaczyć rekonstrukcję zabudowań sprzed kilku tysięcy lat, oglądać walki wojów, posłuchać wykładu na temat ptaków drapieżnych na służbie możnowładców a także wzięli udział w warsztatach twórców ozdób i przedmiotów codziennego użytku.
Oprócz wychowawców klas, nad całością opiekę sprawowały również: p. Magdalena Fertikowska i p. Beata Misztal. Dziękujemy!