Ile jest cukru w cukrze? - projekt edukacyjny klas III

Uczniowie klas III uczestniczą w projekcie edukacyjnym dotyczącym zdrowego odżywiania. Kolejne zajęcia pt. "Ile jest cukru w cukrze?" spędzili wesoło, twórczo, słodko, a przy tym zdrowo, dowiadując się, ile cukru powinni spożywać, ile cukru zawiera drugie śniadanie, obiad czy przekąska.
Dzieci nauczyły się, czym można zastąpić czekoladę na kanapki czy naleśniki. Uczniowie własnoręcznie przygotowali pyszny krem czekoladowy z owoców oraz kulki mocy. Miski zostały dosłownie wylizane, czyli smakowało. Pani Marto- dziękujemy!!! 😍