Ostatnio dodane

Wyjazd do Teatru Muzycznego
13 października uczniowie klas VIII A, VIII D oraz VII C wraz z nauczycielkami udali się do Teatru M...
Pasowanie na Ucznia 2021
Dzień 14 października to Święto Edukacji Narodowej, w naszej szkole to również dzień w którym pierws...

Zapisy dzieci z rocznika 2015

Post by Super User
on 06 styczeń 2022

SC308 SP2

Wyjazd do Teatru Muzycznego

Post by Super User
on 20 październik 2021

13 października uczniowie klas VIII A, VIII D oraz VII C wraz z nauczycielkami udali się do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni na spektakl pt. ,,Hairspray".  Musical opowiadający historię amerykańskiej nastolatki, która w latach 60-tych XX wieku walczyła o równe traktowanie ludzi, niezależnie od ich pochodzenia czy wyglądu, zrobił na wszystkich wielkie wrażenie i został nagrodzony owacjami na stojąco. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wyjazdy!

Klub Młodych Odkrywców

Post by Super User
on 20 październik 2021

W sobotę, 9 października 2021 r., uczniowie naszej szkoły, w ramach Klubu Młodego Odkrywcy spędzili miłe przedpołudnie na plaży miejskiej przy ulicy Jeziornej w Złotowie. Celem spotkania było poznanie w praktyce sprzętu do wykrywania metali oraz oczyszczanie po sezonie letnim plaży z niebezpiecznych przedmiotów. Dzięki uprzejmości Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej w Złotowie cel został w pełni osiągnięty. Zabawa była wspaniała!!! Znaleźliśmy mnóstwo „skarbów” ;) Mamy nadzieję, że to nie było nasze ostatnie wyjście w teren.

Pasowanie na Ucznia 2021

Post by Super User
on 20 październik 2021

Dzień 14 października to Święto Edukacji Narodowej, w naszej szkole to również dzień w którym pierwszoklasiści zostali pasowani na ucznia.

"Już teraz wiem, że dni są tylko po to...."

Post by Super User
on 30 wrzesień 2021

30  września klasa VIII A żegnała pierwszy miesiąc nauki podczas ogniska w wiacie Nadleśnictwa. Było to niezwykle miłe popołudnie, pełne smakowitych zapachów kiełbasek i ziemniaków pieczonych w ognisku. O zmroku w las popłynęły gitarowe dźwięki i nastrojowy śpiew młodzieży: ,,Już teraz wiem, że dni są tylko po to..."  Tęskniliśmy za takimi spotkaniami! Zapraszamy do GALERII