Ostatnio dodane

Do Hymnu - konkurs
Do hymnu! To tytuł ogólnopolskiego konkursu w którym dziś wzięliśmy udział. Zadanie konkursowe poleg...
Marsz Różowej Wstążki
W sobotę po raz kolejny przez złotowskie ulice przeszedł Marsz Różowej Wstążki organizowany przez&nb...
Do hymnu
{youtube}E8Ejn4B6YWo{/youtube}

Do Hymnu - konkurs

Post by Super User
on 19 wrzesień 2018

Do hymnu! To tytuł ogólnopolskiego konkursu w którym dziś wzięliśmy udział. Zadanie konkursowe polegało na wspólnym zaśpiewaniu Hymnu Państwowego oraz dwóch pieśni hymnicznych, w naszym przypadku były to: Gaude Mater Polonia oraz Rota. Dodatkowym warunkiem udziału szkoły było wzięcie udziału co najmniej 50 % uczniów. Godziny prób, zaangażowanie uczniów i nauczycieli, efektowna dekoracja razem sprawiły że efekt był wspaniały i wzruszający. Dyrygentem tak wielkiego chóru oraz organizatorem konkursu w szkole była Pani Monika Świder, dziękujemy i gratulujemy :)

 

 

 

Marsz Różowej Wstążki

Post by Super User
on 17 wrzesień 2018

W sobotę po raz kolejny przez złotowskie ulice przeszedł Marsz Różowej Wstążki organizowany przez Fundację na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Krajna" oraz Złotowski Klub Amazonek. Wśród uczestników marszu nie zabrakło uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 :)

 
 

Pyrek u najmłodszych

Post by Super User
on 13 wrzesień 2018

W ramach prowadzonych kampanii prewencyjnych na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży mundurowi z Komendy Powiatowej  Policji w Złotowie spotkali się z uczniami naszej szkoły by porozmawiać jak mają się zachowywać by być bezpiecznymi.. Towarzyszył im, uwielbiany przez dzieci sierż. „Pyrek” – maskotka Wielkopolskiej Policji.

Do hymnu

Post by Super User
on 15 wrzesień 2018

Narodowe Czytanie 2018

Post by Super User
on 09 wrzesień 2018

W sobotę 8 września w Bibliotece Miejskiej odbyło się Narodowe Czytanie Przedwiośnia Stefana Żeromskiego. W tegorocznej edycji nasi uczniowie wystąpili w roli lektorów, czytając książkę wszystkim zgromadzonym.