Blue

Witamy Uczniów

W Nowym Roku Szkolnym

Życzymy samych sukcesów w nauce i wytrwałości w dążeniu do celu. Uśmiechów na twarzach i wielu wspaniałych chwil w szkole.

Plakat przedstawienie "Mały"

Teatr "Euforia" zaprasza na przedstawienie! Premiera 21 marca godz. 15:00 Dom Kultury w Złotowie

Koło Teatralne "Euforia" i Złotowski Dom Kultury pragną zaprosić naszą społeczność szkolną na przedstawienie pt. "Mały" - opowieść o niezwykłym chłopcu, który od lat uczy, jak patrzeć na świat oczami dziecka, jak nie zatracić wrażliwości i wyobraźni, czym jest prawdziwa przyjaźń i miłość!
Chcemy w ten sposób powitać z Wami wiosnę oraz uświetnić Międzynarodowy Dzień Teatru, który również przypada pod koniec marca.
Uczennica trzyma plakat

Smaczne prezentacje na lekcji j. angielskiego

Klasa VIa na języku angielskim przygotowała "smaczne" prezentacje!

Uczniowie w kolorowych fartuach ubijają masło

Warsztaty wielkanocne w Biskupinie

We wtorek 12 marca uczniowie z kl. Id (wych. Aleksandra Matylis-Skrentna) oraz kl. IIc (wych. Iwona Młynarska) byli na warsztatach wielkanocnych w Biskupinie. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały palmy wielkanocne, drewniane zajączki i pisanki. W trakcie warsztatów kulinarnych ubiły masło i upiekły swoje mazurki.