Kiermasz książek

"Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając..."/Cornelia Funke/…W naszej bibliotece nie tylko można wypożyczyć książki ale od dziś także je ZAKUPIĆ.
Dzięki Wydawnictwu Drugi Tom, znajdziecie u nas książki w promocyjnych cenach….na prezent, dla rodzeństwa, dla przyjaciół, dla rodziców czy też do własnej biblioteczki. Zapraszamy serdecznie uczniów i nauczycieli na KIERMASZ KSIĄŻEK. Projekt realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.