Mikołajkowe zawody pływackie

Dnia 15.12.2023r. odbyły się Mikolajkowe 🏊 Zawody Pływackie. Naszą szkołę reprezentowała 24 osobowa grupa. Reprezentacja szkoły łącznie w startach indywidualnych zdobyła aż 38 medali oraz pierwsze miejsce w sztafecie dziewcząt i chłopców. Końcowa klasyfikacja 19 złotych medali, 10 srebrnych i 9  brązowych.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zawodach sportowych. Organizatorom Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej dziękujemy za zaproszenie i miło spędzony czas oraz słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)