Misie dla Olafa - podziękowanie za udział w akcji

Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji "Dorzuć misie". Jej celem było wsparcie finansowe dla Olafa, który walczy o zdrowie. Przyniesione przez uczniów maskotki pojechały nieść radość. Po ostatnim gwizdku sobotniego (9 marca), ligowego meczu Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel, parkiet gdańskiej Ergo Areny został zasypany pluszakami.

Każdy rzucony miś na boisko to złotówka na koncie chorego chłopca. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej wspaniałej akcji. Dziękujemy Antosiowi Judyckiemu z kl. IV a i jego rodzicom za relację z tego wydarzenia

Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)