Native speaker w każdej szkole

W dniach 23-26 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie "Native speaker w każdej szkole", którego głównym celem było przełamywanie barier językowych oraz eliminowanie obaw przed rozmową w języku angielskim.

Uczniowie (klasy I-VIII) podczas języka angielskiego mieli możliwość rozmowy z rdzennymi mieszkańcami krajów anglojęzycznych. W trakcie trwania lekcji z native speakerem uczniowie wykazali się dużą chęcią poznania innej kultury, przełamywania własnych barier, a także okazali niezwykły entuzjazm. Takie lekcje nie tylko uczą i pozwalają ćwiczyć umiejętności, ale również pokazują cel zdobywania wiedzy i praktyki. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)