V Powiatowy Konkurs Recytatorski w j. angielskim i niemieckim

Reprezentanci naszej szkoły świetnie spisali się w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim w j. angielskim i niemieckim, który odbył się w SP im. Jana Brzechwy w Radawnicy. W szkolnych eliminacjach wyłonieni zostali Martyna Michałek (kl. VIb) i Mikołaj Michałek (Va).

Na szczeblu powiatowym zrobili wrażenie na jurorach i publiczności artystyczną interpretacją utworów anglojęzycznych poświęconych tematyce ochrony środowiska. Mikołaj zajął pierwsze miejsce w konkursie, Martyna również otrzymała gratulacje od komisji konkursowej za bardzo udany występ. Przyłączamy się do gratulacji!