Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dzień 29 września był świętem demokracji w naszej szkole. Odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
W głosowaniu brali udział uczniowie z klas III - VIII. Członkowie komisji w składzie: Zuzanna Pasisz, Franciszek Maciejewski, Julia Łassa, Natalia Kowalczyk, Natalia Kamińska i Jowita Kowalska wydali karty do głosowania ponad trzystu z nich. Zadaniem głosujących było wybrać swoich przedstawicieli. Przy okazji wybrano nauczycieli, którzy będą opiekunami Samorządu.
Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że do samorządu dostali się:
Biecka Natalia - 14 głosów
Fijałkowska Lena - 11 głosów
Gapa Julita - 50 głosów
Kania Wanda - 35 głosów
Kołda Hanna - 24 głosy
Łassa Julia - 38 głosów
Maciejewski Franciszek - 29 głosów
Olszewska Alicja - 26 głosów
Olszewski Szymon - 41 głosów
Wolny Natasza - 14 głosów
Opiekunami samorządu na rok szkolny 2023/2024 zostali: Adam Ziółkowski, Róża Kowalska i Paulina Usidus.
Wszystkim serdecznie gratulujemy !